Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem találom a telefonoma...

Miért nem találom a telefonomat? Hol keressem?

Figyelt kérdés
Van egy SAMSUNG S5230-as telefonom és nem találom a számítógépen pedig kiírja hogy már telepítve van és hogy használatra kész de sem sajátgépben sem pedig az asztalon nem találom és nem tudok ezzel mit kezdeni úgyhogy segítsetek!!!!!!:) válaszaitokat várom
2011. júl. 24. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Az ágy alá nem esett be?;)

Lehet amúgy hogy a telefonkobold ellopta este:D

2011. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

jo kérdés :D :D :D


amugy a programot is telepiteni kell hozza, amit adtak cd-n. arra irja hogy telepitve van, hogy felismerte az usb dugorol hogy mi az.

2011. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat...:)
2011. júl. 24. 16:40
 4/9 anonim ***** válasza:

...

A telefon beállításainál át kell állítani,hogy Adatátvitelre vagy valami másra használnád(nem jut eszembe a neve..)Mind1 válaszd az adatátvitelt és akkor elvileg látni fogja..Vagy ha nem megy akkor vegyél 1 kártyaolvasót és tedd be a memókártyád :D

2011. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sztem csörgesd meg egy másik telefonról, akkor mindig kiderül hol van.


Amúgy biztos hogy nem ismerte fel usb meghajtóként?

Meg még annyi, hogy nem kell magán a telefonon állítani ha csatlakoztatod?...csak mert nekem ott rákérdez hogy telefon mód legyen, vagy pedig fájlátvitel mód, és akor megjelenik usb-ként csatolva.

2011. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

16:36os vagyok.


a nokia nekem is felismerte, de a hasonlo samsungom van, és ott a cd-t kellett teleipeni. miota ujratettem a winyot nem tettem fel, én is kártyaolvasot használom áttláthatobb szerintem.

2011. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kéne hozzá való program, vagy mellékelt lemezről, vagy honlapról fel tudod tenni
2011. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi de nekem semmit nem ír ki a telefon pedig egy osztálytársamnak is ilyen telefonja van de neki meg a telefon kijelzi hogy a menüből menübe meg ilyeneket az enyém pedig nem de próbálkozok
2011. júl. 24. 19:42
 9/9 anonim válasza:
Azért nem találod az esötvenkettesedet, mert egy rakás Sz@r!
2011. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!