Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik az USB 3. 0-ám?

Miért nem működik az USB 3. 0-ám?

Figyelt kérdés
Van egy ACER aspire 5750G laptopom amin van egy USB 3.0 ás csatlakozó és van egy 3.0 ás hordozható vinyóm, amit ha rá kapcsolok akkor a sebessége ugyan olyan lassú mint a 2.0 ás USB-n. A driver is fel van telepítve rá. Valaki legyen szives segítsen!

2012. ápr. 8. 01:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak hülyének nézni de van 3.0 usb kábeled is(kék)?mert a 2.0 kábelen nem fog gyorsabb lenni.Ha mégis van mi az a lassú sebesség konkrétan?
2012. ápr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért olyan lassú, mert egy vinyó nem tudja elérni azt a sebességet, főleg, ha hordozható. Próbálj meg egy SSD-t.
2012. ápr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Figyi ez olyan vinyó ami 3.0 ás usb csatlakozóval rendelkezik szóval bírnia kéne... Lassú alatt azt értem hogy 30MB/s mikor a 3.0 elvileg gyorsabb, de gyakorlatban is 100MB/s el kéne neki tölteni, mert a másik gépen annyival tölt. A csatlakozó nem kék, de máshogy néz ki, mint a 2.0 ás társai (amit én is csodáltam), de a laptop papírjain az áll, hogy az bizony 3.0 ás csatlakozó.
2012. ápr. 8. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:

A 3.0 usb egységesen kékek a belső érintkező műanyagja a megkülönböztetés miatt.

[link]

2012. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!