Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy menne maxon a minercraft?

Hogy menne maxon a minercraft?

Figyelt kérdés

a minecraft hogy menne ezen a gépen ultra maxon ?


Intel Core i3-2120 3.3GHZ

4GB Ram

Gigabyte ATi Radeon HD 6670 1GB DDR3 vga

400w táp



mennyi fps-el futna kb ???



2012. ápr. 7. 22:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az a 117Mhz is világ rekord körüli, bátran nézz be PH!-n a sandy tuningjáról szóló topikba. Amúgy ha már ott tartunk hogy ezt valaki van oly szerencsés, hogy bejön ekkora változás, mégis alig ér vele valamit.


Amúgy vannak tesztek is(valamiért jó is csak a TUP, PH! stb...) ahol nem csak szintetikus szarokat néznek, valahogy igazabbnak hiszem azt, több dolgot mutat. Vegyük azt, hogy behmarknál kapsz egy adott pontszámot, és kész. Ebből nem fogod megtudni hogy 1 vs 1-es összevetésnél melyik milyen téren remekel jobban, ha egyáltalán.

Ilyen estet pl az FX-8120 vs i5 2500, passmark alatt az fx több pontot kap, de ettől független 4 magig az i5 jobb, és ugye ezt nem mutatja az?


ui: Ezt az idiótaságot hagyjuk már, lassan egy hónapos a kérdés, senki sincs ettől előrébb, és pöppet kezd felb@szni fennhéjázó stílusod.

2012. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bocs, most keltem nem akartam ilyen faságot beszélni, sértegetni, csak épp a mai naptól kivagyok. Szóval bocs az utolsó sorért, az nem igaz, főleg úgy hogy a GYK-n "híres" vagyok kreténségemről.
2012. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem szerettem volna fennhéjázónak tűnni és tényleg elég ellenségesnek alakult egy félreértés miatt.


Arrafelé 4K a különbség, ezért tartod jobb üzletnek, én online cégeket nézek. Meg kell dicsérnem a belefeccölt idődet/ tapasztalatod, jól tájékozott vagy.


Ha megjön az enyém, meglátjuk civil kézzel

meddig megy a stabil OC. :)

2012. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Saját kezű eredményem 13Mhz :)
2012. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!