Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom összehozni a Tv-t a...

Nem tudom összehozni a Tv-t a monitorral. Miért?

Figyelt kérdés

Már régebben megcsináltam ezt tökéletesen sikerült elsőre a dolog.. de most egyszerűen nem birok vele, minden eszközöm ugyan az csak a videokártyám egy fokkal jobb és az istenért nem birok képet varázsolni a Tv-re. Nvidia GeForce 9400 GT a mostani karim.

Az Nvidia Control panelbe beállítom hogy indításkor keresse a TV-t és nem tudom pontosan hogy most meg találja-e vagy nem,de a Tv kép szélességet meg a felbontást tudom állítani a Nvidia Control panelba de viszont a TV-n egy deka kép sincsen.. valami tippet tudtok adni hogy miért??

az összekötési módszerem:

a videokariból jön egy: SVHS 8pin - RCA Átalakitó.

abból RCA kábellel bemegy a DVD lejátszóba a VIDEO OUT csatlakozóba és a DVD-ből a TV be egy SCART kábellel.

a régi videokártyámmal jó volt igy!!



2012. ápr. 7. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

VIDEO OUT = Videó kimenet. Ebbe aztán vezethetsz bármit... Olyat keress, hogy VIDEO IN.


Kizárt, hogy bármilyen kártyával jó lett volna így, mert a kimenet az kimenet.

2012. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
O.o most hogy mondod igazad van.. de viszont hiába Out az oda volt bedugva és ha hiszed ha nem jo volt.. most énis csodálkozok rajta.. mert olyan hogy IN olyan nincs rajta és tuti hogy azt a dvd-t használtam.. mind1 nem azért mondom ezt hogy most le álljak vitatkozni mert nem az a cél de elméletileg teljesen igazad van.. de viszont gyakorlatilag meg igy használtam és jo volt :D na majd valahogy megoldom az az OUT ot hogy IN legyen :D kőszi a felvilágosítást
2012. ápr. 8. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!