Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alaplapomba bele tört a...

Az alaplapomba bele tört a fülhallgató vége. Hogyan tudnám azt onnan kivenni ha még ki se log?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Vékony, hegyes csipesszel lehet hogy ki tudod szedni. Esetleg ha szét tudod kapni a gépet és nem egybeöntött a csatlakozó akkor ki lehet nyomni belülről.
2009. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oks majd holnap vhogy megprobálom!kösz
2009. jún. 16. 23:39
 3/8 anonim ***** válasza:
vagy esetleg egy erősebb mágnessel is megpróbálhatod, nem sok esély van rá, de talán ki tudja húzni az is onnan
2009. jún. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam csak az a baj h nem mágneses!!
2009. jún. 17. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:

akkor az tényleg baj.

akkor még lehet, hogy csipesszel sem fog onnan kijönni az

2009. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért én nem matatnék mágnessel az alaplap mellett... :P


Szedd szét a gépet, nincs-e bellül lyuk a csatlakozón. Lehet, hogy le van burkolva ez a rész, akkor azt próbáld leszedni. Hátha a belső oldalról valamivel kitolhatod.

2009. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szétszedtem nem lehet belülről sehogy de semmilyen csipesz nem fér bele
2009. jún. 17. 12:04
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nincs áram alatt a gép, akkor az alaplapnak semmi baja nem lesz a mágnestől, max a vinyó lenne az, aminek nem tetszene, de pont ezért nem is teszünk rá mágnest
2009. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!