Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ebben a helyzetben...

Szerintetek ebben a helyzetben meik rész lehet a gépbe a ludas?

Figyelt kérdés

a napokban rendeltem netről a gépbe új cuccokat.

MSI 760gm-p21 alaplap am3+ (egyébként oldalon sima am3 ra volt írva)

amd Phenom 2 X4 850 3,3ghz

HD6790 vga

4gm geil ram

minden jó. összerakom a gépet bejön a windows 7 töltő képernyő és csatt újra indul a gép. érdekes, belenézek minden kábelt bekötöttem úgy ahogy azt kell (a régi cuccokkal tökéletesen megy)

szerintetek lehet az a ócska hulladék 450 es lassan 2 éves codegen "táp" lehet a ludas és nem ad annyi áramot amennyit kéne és ezér indul újra???

már a régi cuccokkal is lekapcsolt a gép, teljesítmény csökkenéses üzenetek jöttek be.

cod4 be a régi 2magos 5400 as proci 512 es VGA 2gb rammal ugyanannyi fps em van mint a mostani 1gb el.

szerintetek???

minden esetre rendeltem egy 650 es coolermastert.



2012. ápr. 4. 22:09
 1/8 Strigi válasza:
A táp csere mindenképpen jó ötlet. A másik, amire gondoltam, hogy a processzorhűtőt nem jól helyezted fel.
2012. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

rátettem rendesen, szerintem, nem hinném h rosszul fel lehet tenni hiszen, a hűtő bordázata olyan szélet h belefér a foglalatba és összesen kb 1mm marad ki alul tehát annyi miatt nem hinném rendesen rá van fogatva. én a tábra gondolok. de majd holnap kiderül.

azon is gondolkodtam h az alaplap am3+ a proci sima am3

a kettő foglalat között van 1 kis különbség.

az am3+ 1 tüskével több van, 0,06mm el vastagabbak a tüskék, és kicsit több áramot ad, de viszon az alaplapra rávan írva h támogadja az AMD phenom 2 szériákat a csávó is megnézte miután felhívtam a KFT eladóját azt mondta h kompatibilis és az összes phenom am3. szal ennek is jónak kellene lennie,

azon gondolkodtam h vissza az alaplapot és ráfizetek és veszek 1 drágább de sima am3 as alaplapot, de ez esetleg a táb csere után!!!

2012. ápr. 4. 22:29
 3/8 A kérdező kommentje:
írni meg nem tudok WTF
2012. ápr. 4. 22:31
 4/8 A kérdező kommentje:
jaa és köszi a gyors választ
2012. ápr. 4. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Táppal kezd, ha utána is csinálja akkor memória, 3 hónapig szoptam az új gépemmel mire kibukott, hogy memória hiba.... Tápom nekem is codegen 450 volt, cseréltem 600 wattosra, videó karit is cseréltem, az sem oldotta meg aztán ramot cseréltem és megy...
2012. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is tápot cserélj, nagy valószínűséggel az lesz a gond.

A lapon ne gondolkozz, a CPU-val kompatibilis.

2012. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem hinném h ram hiba lenne hiszen tegnap bontottam ki a dobozból és előre letesztelik h működnek e a gyárba.

Nem is valami csingsi huángti kínai, hanem geil nem a legjobb márka de elmegy.

Ma pár óra mulva megjön a táp aztán meglátjuk.

én azért tippelek a tápra mer HD4730 512mb volt a régi kártya a mostani HD6790 1gb mindenben sokkal jobb a réginél tesztek alapján is de cod4 ugyanolyan szinten megyy mint a régivel. szerintem ez a táp haldoklik. de ma kiderül

Köszi a válaszokat

2012. ápr. 5. 12:25
 8/8 anonim ***** válasza:
A táp a hibás valószínűleg. Codegent csak akkor rakj gépbe, ha a gép tulajával nagyon ki akarsz tolni.
2012. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!