Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BIOS-ban hol lehet több...

BIOS-ban hol lehet több feszültséget adni a CPU-nak?

Figyelt kérdés

AMI-BIOS van a gépen, P2.70.

A CPU konfigurációnál nem találtam ilyen menüt. Szeretnék tenni rá néhány tizedet, mert kevés az E2160 procimnak az 1,25 V. Emiatt csak 2,7 Ghz-ig tudtam húzni az 1,8-as dualcore CPU-t. 3 Ghz-nél már nem akart elindulni a gép a kevés feszkó miatt.


2012. ápr. 3. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de te normális vagy??

Remélem véletlenül sem a gyári hűtés van rajta már....



Nem feltétlenül támogatja az alaplap az ilyen jellegű módosításokat, ezt a kézikönyvben kellene megnézni.

De nem ajánlott így felhúzni a processzort! (Bár majd ha szétég, akkor meglátod...)

2012. ápr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

..ez nem semmi, 150%-on megy a cpu és ez nem elég ?

Ahogy előző válaszban látod, mindenképpen ajánlott egy nagy teljesítményű hűtés, ha nem akarsz sült cpu-t. :)

Egyébként a H/W Monitor menüpontot keresd, azon belül van fesz. állítási lehetőség. Csak saját felelősségre ! :)

2012. ápr. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a 2.0ghz-semet is "csak" 2.5-re húzom, nem gyárival :)...
2012. ápr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!