Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja? Hogy lehet...

Mi lehet a baja? Hogy lehet megcsinálni.

Figyelt kérdés

Vettem egy új gépet egy pár hete, a régit a váltás előtti este kikapcsoltam és eldobozoltam. Semmit nem piszkáltam a hdd-n. Amikor meglett az új, megpróbáltam berakni a régi hdd-t egy mobilrackbe, de nem látta. Aztán vettem hozzá egy sata átalakítót. Avval se.


Itt már bűzlött a dolog. Gondoltam bekapcsolom úgy egybe a régit, és ahogy sejtettem a windows nem indult el. Újra akartam telepíteni de nem akarta. Formáztam a C-t, hogy üres legyen, de utána meg nem talált boot eszközt. Nem látja a hdd-t. Hab a tortán, hogy a 2 dvd meghajtómat se ismeri fel, a windows telepítőmön van egy ERD Commander amivel telepített windows nélkül is bele tudok menni a könyvtárakba, de ehhez mondjuk kéne az hogy felismerje a hdd-t. Ördögi kör, a kábelek jól vannak összedugva, kétszer is átnéztem, meg aztán nagyon máshova nem is lehetne rakni, kevés csatlakozó van rajta... Egy ASrock p4i65g lapról van szó meg egy régi 80 gigás maxxtor hdd-ről legalább az adatokat le tudnám menteni róla, képek zenék irományok stb, aztán utána ott rohadhat el tőlem.

Fontos lenne.


2012. ápr. 1. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szervizbe vid el

szakszervizbe mindent lementenek amit tudnak töb száz ezerért... kürt kft ... meg van pár

ha elrlmlot hardveresen a merevlemez akor nemtudsz mit teni csak megfelelö eszközökel mélyen hozáértök

házilag biztos nem fog megoldódni csak ugymond kiseb csodával

2012. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szeriviz mármint simába hátha ök is tudnak vele valamit ha nem akor jõn az adatmentö szerviz

amire persze gondolom nincs pénzed...

anyit meg aligha érne ha van is rá

2012. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!