Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Taxisofőrnek milyen számítógép...

Taxisofőrnek milyen számítógépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Plyan kellene, ami olcsó, de még tökéletesen megfelel a célnak. Ami fontos lenne, hogy olyan legyen, amit nem kell becsukni, nem telefon méretű, de nem is 15"-os, valamint fut rajta a teljes Firefox, normál adobe és java beépülőkkel.

2012. márc. 30. 17:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy weboldalakat fejlesztek, de már vagy négy éve nem cseréltem gépet és nem igazán foglalkoztam a hardveres fejlődéssel. Vagyis volt egy HTC HD2-őm, de eladtam, mert semmire se volt jó ezen a téren.
2012. márc. 30. 17:59
 2/7 P.O.C. ***** válasza:
Egy netbook autós töltő szettel.
2012. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Majdnem vettem is, de ha bepattan az utas, akkor bajos becsapni és eltenni.
2012. márc. 30. 18:02
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
Akkor egy komolyabb Tablet PC (x86/64 architektúrával és nem ARM -el). Bár én semmibe se nézem ezeket...
2012. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Épp nézem a tableteket az ebay-on, de eddig én sem láttam még valamirevalót közöttük.
2012. márc. 30. 18:14
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ehhez mit szólsz?

2012. márc. 30. 18:19
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyire jó ez manapság, de lehet hogy nekem elég lenne amit tud, max veszek hozzá egy mini billentyűzetet és kész. Mondjuk az ülés alá kell majd egy tartó neki, hogy csak bedobjam, ha kell.


[link]

2012. márc. 30. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!