Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan rakjak össze egy...

Hogyan rakjak össze egy számítógépet ház nélkül?

Figyelt kérdés
Pontosabban az érdekelne, hogy a videokártyát mivel lehetne rögzíteni, hogy ne dőljön el és törjön el. Nem túl kicsi és nem szeretném ha baja lenne. Csak pár napos megoldásról lenne szó, utána házba kerül az egész.
2012. márc. 29. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem inkább az érdekelne hogy fogod bekapcsolni a gépet?
2012. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az alaplapon van bekapcsoló és reset gomb is. Esetleg van ötleted a problémámra?
2012. márc. 29. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a házből szükséged lesz az alaplapot tartó vaslapra. Arra felcsavarozod az alaplapot, és aztán abba mindent belekötsz. A HDD ket valahova mellérakod vagy odarögzited. Sztem nyugodtan hagyd igy nem lesz semmi baja, elég stabilan áll a kari igy is. + Sokkal jobban hűl a gép. Én is áttérek erre a megoldásra.
2012. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

extrém OC-nál, amikor ugye a folyékony nitrogén miatt nem használnak házat, sem támasztják meg a kártyát. de ha nem hinnél nekem, kerestem egy videót

[link]

egész az elején látszik a kártya

2012. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnézem támasztás nélkül. De az nem elég, ha az alaplapot kartonra rakom? Mert ugye nincs ház, így nincs vaslap se...
2012. márc. 29. 19:10
 6/6 Panda Péter ***** válasza:
alaplapos dobozon, fuckyeah.
2012. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!