Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak ezzel a géppel...

Gergő321 kérdése:

Mit csináljak ezzel a géppel hogy gamer legyen?

Figyelt kérdés

Amd athlon 64 x2 dual core processor 5000+ 2,61 ghz ,2,0

gb ram ati radeon hd 2600 pro kártya. Régen pár éve még gamer gépként vettem. Süvített is rajta minden játék de most ?! Mit fejlesszek rajta hogy újra formában legyen megbikózzon a modernebb játékokkal. Ja és egy végösszeget is kérnék ha lehet hogy mennyibe kerülnek az újítások. Az értelmes válaszokat megköszönöm.


2012. márc. 22. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a gépet már nem nagyon tudod felújítani, venned kell egy új konfigurációt!
2012. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 laci9 ***** válasza:
El kell adni. Venni kell egy újat.
2012. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mennyiért tudnam eladni kb?
2012. márc. 22. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
A processzor még elmegy,ajánlok a figyelmedbe egy új VGA-t úgy már sokkal jobb lesz!
2012. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szinte mindent kéne fejlessz, talán egyedül az alaplap vagy a táp maradhat de abból se ártana egy új.A játéknak a Videokari a legfontosabb meg másodlagosan a ram meg a proci.Sztem add el a geépet, az árához dobj rá még valamennyit és vegyél egy új gamer laptopot(vagy gépet).
2012. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Saccra olyan 20-30 ezret érhet egy ilyen gép kompletten.

Proci sztem kihajtna egy erősebb videókártyát, 20.000 alatt használtan vehető HD6750 vagy HD5750-es.


Új kártyához tudni kéne hogy milyen alaplapod van, és a táp elbírja e a kártya nagyobb fogyasztását. Ezzel egy ideig el lehetne játszogatni még, hosszabb távon tényleg új gép lesz a nyerő, csak az elég nagy beruházás.

2012. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!