Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha cserélem az alábbi konfigbó...

Ha cserélem az alábbi konfigból a memóriát 2*4GB-ra (DDR3 1333MHz), akkor várhatok javulást?

Figyelt kérdés

Alábbi gépem lelassul kissé (néha nagyon), mikor írok dvd-t, vagy nagyobb adatmennyiséget (20-100gb) írok merevlemezről egy másikra.

Intel Core i5-650

Asus P7H55-M

DDR3 1333 - 2*2GB (Kingston, asszem CL9-es)

Samsung HD105SI ATA 1TB 5400rpm,Sata-II

Pioneer DVD-RW DVR-218L Ata


2012. márc. 21. 12:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

egész jó kis OC s alaplap peig voltokat is lehet álitgatni stb.

viszont ez edig nem eset le hogy ugymond fodritva lene normális szóval ha 5% ram használat lene (pluszban persze)

windows 7 64 ultimate 1.1GB ot eszik alapból kb. munka közben 1.5gb ot se kelene eni

mármint ilyen irás olvasás

és a procinak viszont magasabbon kelen menie pont neki 50% on kb legalább

persze mint irtam valamely hardverek támogatják a közvetlen kapcsolatot de iylen jó alaplap melett nem lene szabad lelasulnia akkor se ha nem a procit használja (pont akor nem) szóval nem értem az egészet

én még dual core és p4 procikra irtam hogy HT sek nem voltak valami jók

2012. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ha bios ban nem is álitgatál semit miután átanulmányoztad mi hogy van én megprobálnám a bios setup default ot ami alaphelyzetre állitja

aztán amit kell beálitgatnám jól

és azokal probálkoznák amit irtam

valahogy ez az egész nekem nem stimel (mert DVD irásnál még ok hogy belasul rendszer bár ott se kelene de hogy sima HDD irás olvasásnál is:S )

töröltem kérdést listámrol

sok sikkert

2012. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!