Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek? Ebből már...

Mi a véleményetek? Ebből már ki lehet indulni?

Figyelt kérdés
Régebben összeraktam pár számítógépet, de az elmúlt években nem nagyon volt rá időm így nem tudtam figyelemmel kisérni az új hardverek és szoftverek megjelenését. Most elszántam magam, hogy újra neki kezdek a fiamnak építek egy erős játékra szánt pc-t. Szerintetek egy Gigabyte M68MT-S2P alaplap + AMD FX Bulldozer 3.6-os 4 magos proci + 8 GB Ram kiindulásnak elég?
2012. márc. 21. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Még egy jó videokártya kell és mehet a menet!
2012. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van pénzed ezt ajánlom:

EVGA Videókártya PCI-Ex16x nVidia GeForce GTX 580 1.5GB GDDR5

2012. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alaplapból inkább újabbat válassz, ha a keret engedi. Bulldozer alá 970-es chipset dukál minimum , pl. asrock 970 Extreme 3. A Gigabyte M68MT-S2P eléggé elavultnak számít,játékra pedig a VGA tudása a meghatározó.
2012. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen alaplapnak mást jobbat

árat nem irtál

az jó gondolat hogy fx meg 8gb

de olyanokra is kel figyelni mint minöségi táp és mint irták videokártya a mérvadó játéknál

viszont nem anyira ajánlom az nvidia vonalat

jól megnézve még mindég a hd6850 a best buy (legjobb vétel)

bármenyire is fáj hogy nem a hd 7770 es :s

viszont ha mindenképen nvidia kéne akor árba gtx 560 vagy 550Ti fog beleférni mármint 6850 árán viszont 2 (550 és 560 közül 560 al jársz joban)

viszont 6850 el jársz legjoban ha túl drága lene akor viszafele kel haladni 7750, 6770, 6750

2012. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! A tanácsokat mindenképp megfogadom a videókarik terén. Azért vetettem fel ezt a kezdő konfig-ot, mert nézelődtem kicsit az itteni boltokban meg ebay-en és ezt így ahogy van együtt adják, 167 fontért. Nagyjából 50-55 ezerért. Ezért érdekelt hogy érdemes-e így megvenni ezt a csomagot vagy inkább külön-külön mindent. De nézelődnifogok még egy picit :)
2012. márc. 22. 01:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!