Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Haverom elakar adni nekem egy...

Bike712 kérdése:

Haverom elakar adni nekem egy iphonet, amit talált. Késöbb ebből lehet bármi bajom?

Figyelt kérdés
REstoreolta a készüléket,sim kártya nem volt a készülékben.Imei szá malapján betudják mérnia készüléket?

2012. febr. 13. 17:31
1 2
 1/11 nrrolli ***** válasza:
Jobb a békesség NE vedd meg!
2012. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Imei szá malapján betudják mérnia készüléket?"


Igen. Sőt IMEI szám alapján bármelyik szolgáltatónál le tudják tiltani.

2012. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne vegyél soha kétes forrásból származó telefont!

Ki tudja kié volt. Ezt az IMEI szám dolgot egyébként nem nagyon kell figyelembe venni kis programozói tudással meg szükséges eszközökkel azt csinálsz vele amit akarsz.

Az, hogy találta egyébként nem feltétlen jelentheti, hogy az aki otthagyta nem lopta. De te döntesz én a helyedben hagynám mert rejtett hibája is lehet emelet meg számos más.

2012. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a dolog lemaradt a végéről sorry.
2012. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Aki eladná nekem gyerekkori barátom,10éve ismerem.a mostani iphone 3G-met +10 ezer forintot kérne pont az eredete miatt.Nem tudom mitévő legyek,régóta ilyen telefont akarok.,
2012. febr. 13. 17:44
 6/11 Zsolttötötötötö válasza:

ne akarj ilyet, mert sz*r!

Tapasztalatból mondom.

Menőzni vele a tinip*csáknak tökéletes, de egyébként a kijelzője ronda, az aksija sz*r, kamerája hulladék, lassú minden tekintetben.És zárt is....De te tudod

2012. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hol szar neked egy iPhone?Azért mert nokiával nyomulsz nem kell leszarozni a prémium telefonokat.
2012. febr. 13. 22:56
 8/11 Zsolttötötötötö válasza:

Prémium telefon?

Iphone 3g?

Az egy 2008-as hulladék telefon, és nem nokiával "nyomulok"

hülyegyerek, hanem galaxy S2-vel.

2012. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

igaza van az iphone 3G egy hulladék ha iphone akkor max iphone5 annál lejeb nem adok. galaxy S2 vagy note a favorit.

Meg ne vedd max ha utánad dobja 100 forintért de még tán akkor se mert kétes eredetű.

2012. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én az iPhone 4ről beszélek.A 3g egy hulladék de a 3gs is már egy középkategóriás telefon szerintem
2012. febr. 14. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!