Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi fontos egy számítógép...

Mi fontos egy számítógép vásárlásánál?

Figyelt kérdés

Netezéshez, játékokhoz használnám. Max 60 ezret szánnék rá. Jó lenne ha azt is leírnátok hogy mekkora teljesítménytől jó, vagy linkelnétek, mert nem igazán vagyok otthon ezekben.

Köszi :)



2012. márc. 19. 16:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jó de,látod öszirtam mi menyi minimum újonan szóval hiába nem kel ,erös ha olcsób nincs

barbone t meg hasonlót hülyeség veni de ha azt akarsz... szerintem egy mediamarkt meg ilyen helyeken kapni kész barvbone t

2012. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Maka1234 ***** válasza:
2012. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mármint mi milyen? :D A monitor? Sharp, 1600x1200 képpont

Jó lenne ha nem nekem kéne összerakni a gépet, mert gőzöm sincs róla hogy mit hogy kell, mit kell nézni, mennyiért éri meg, stb... :P

De talán meg tudnám oldani.

A ház az sztem még jó, meg a táp is. CD, DVD olvasó, memória tuti kell bele, jobb videokártya is, lehet winchester is. Azt nem tudom milyen.

2012. márc. 19. 16:46
 14/15 Maka1234 ***** válasza:
amit linkeltem ugy úgy küldik el hogy összerakják neked asszem 2000 - ért
2012. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#12

jó gép csak hát ahogy irtam gyüjtöges még rá

amugy ha igaz vga nélkül is mene mivel van integrált bene ezért anélkül megvenéd ha sürgös és késöb bele vga t.... pl.

2012. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!