Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megmenthetőek még az adataim...

Megmenthetőek még az adataim a vinyóról?

Figyelt kérdés

Elromlott a winchesterem (laptop), mert az öcsém ráütött a gépre....

Azt írta ki, hogy Operatig system not found. Elvittem egy ismerősömhöz aki letud menteni adatot róla, és azt mondta, hogy fel sem pörög a winchester.

Ilyen esetben lehet tenni vmit? Vagy örökre odavesztek a képeim?:(


2012. márc. 11. 23:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kürt Zrt.

120 ezer forinttól adatmentés, a saját laboratóriumukban.

2012. márc. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ingyen és bérmentve részben igen, sok pénzért naná, sőt még tesznek is hozzá :-D
2012. márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Rendes adatmentő, pl. a Kürt lehet, hogy le tudná szedni az adatokat, de nem olcsó... Nem hiszem, hogy akár az éves zsebpénzed fedezné a költségeket.
2012. márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon súlyos a probléma, akkor valóban Kürt Zrt, ha nem annyira, akkor találsz néhány programot a neten, adatok visszaállítására és karbantartására.
2012. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
fel sem pörög a wincsije, ezt nem fogja házilag megcsinálni semmivel
2012. márc. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Panda Péter ***** válasza:
+1 a kürtre, ha nincs zséd az adatmentésre, akkor meg ez a tipikus "így jártál" esete sajnos... legközelebb ne engedd, hogy az öcséd ütögesse a géped.
2012. márc. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Menteni kellett volna folyamatosan. Vinyón fontos adatot nem tartunk legalábbis nem kizárólagosan. Ha az ismerős ért hozzá akkor ennyi a vinyónak esetleg Kürt kft. de az nem olcsó. Ha meg nem ért hozzá keress valakit aki megoldja mert nem biztos hogy rossz.
2012. márc. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért én még adnék egy esélyt a Kürt Zrt előtt. Tedd be a frizsiderbe, azon belül a fagyasztóba egy napra a winyót, jól alaposan átkötve és becsomagolva, papírba és nejlonba, aztán próbáld meg ezt hozzá, HDD Regenerator 2011. Szedd le a netről valahonnét. Ha nem jött be, akkor Kürt Zrt, vagy ha nincs annyi lóvéd, akkor tedd mélyrepülésbe a kukóba...
2012. márc. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért is volna jó, ha lefagyasztaná a hdd-t, mint a bontott csirkét?
2012. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jó pár adatot lementettem, csak még így is nagyon sok maradt rajta :(

Hát ez a Kürt zrt.-és dolog nem nagyon fog menni. Vagy most már erre gyűjtsek ne mosógépre? :D :S

Hát ha nem tehetek mást akkor várom a csodát, vagy at hogy gazdag legyen és meg sem kottyanjon nekem ennyi összeg, vagy hátha addigra olcsóbb lesz vagy nem tudom :(


Ez lefagyasztás érdekelne, hogy miért lenne jó.

Bár nem merem megcsinálni.

2012. márc. 12. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!