Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépme miért indul újra?

A gépme miért indul újra?

Figyelt kérdés
a probléma tegnapeste merült fel mikor bekapcsoltam a gépemet elkezdtem netezni majd azt veszem észre hogy csakugy simán elsötétült a kép majd ezen követöen ujra indult a gép utána másnap mikor bekapcsoltam azaz ma Ijen Hiba üzenetett kapok :A rendszer súlyos Hiba után ált helyre: ez mien hiba sokinen hibárol halottam és pár ismerösöm azt mongya hogy a RAMMAL lessz a probléme szernintetekis a RAMMAL lessz itt a gond ??? HELP!!!!!! a válaszokat előre is köszönöm
2012. márc. 7. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Először is kapcsold ki az automatikus újraindítást.

Vezérlőpult -> rendszer -> speciális -> indítás és helyreállítás és vedd ki a pipát az automatikus újraindításból.

Így már látni fogod a kékhalált. Az ott megjelenő STOP kódra rákeresve már lehet, hogy meglesz a hiba forrása.


Amúgy memória ellenőrzést mindenképp csinálj, lehet tényleg az a hibás.

2012. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy a helyesírás ellenőrző program miatt indul újra !
2012. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
a vélaszokat köszönöm mindenkinek :) megprobálom ahogy írta az elsőválaszoló még eddig szerencsémre nemtörtént semmi hiba remélem nemisfog :)
2012. márc. 8. 12:55
 4/17 A kérdező kommentje:
az alaplapomat lecseréltem sőtt a videó kártyátis a ramotis kivéve a ramot meg a vinyómat nem cseréltem le a tápomatse és még mindig újra indul a gép a hiba ez lenne de nem tudom hogy ez most pontosan mitis jelent én inkább a vincseszterre gyanakszok a kékhalálnál ezt a hiba üzenetet kaptam ! Driver_Irqb less_or_Equal HELP!!!!!! ha valaki megtudná pontosabban a hiba okát megtudná mondani azt nagyon értékelném
2012. márc. 10. 13:06
 5/17 A kérdező kommentje:
+ Sorry a ramomat lecseréltem
2012. márc. 10. 13:07
 6/17 anonim ***** válasza:
Driver probléma vagy valamelyik szoftvered nem kompatibilis a rendszerrel. Ha van azonosítva .dll file, nézd meg, mihez tartozik: azzal a programmal lesz gond.
2012. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ja és eggyet még kihagytam van eggy USB-s portomis egggy VIA nevezetü USB kártyám nem az okozhatja a hibát mert mint leirtam az elöbb vlami Driver_irql less_or_Equal HIBÁT írki mindig a kékhalálnál de azt nem tudom hogy az minek a driver hibája vagy hardver hibája ! valaki kicsit pontossabban meg fogalmazzná ? nagyon fontos lenne
2012. márc. 10. 17:17
 8/17 A kérdező kommentje:
mert most vagy ram hiba vagy vincseszter hiba vagy USB kártya hiba csak nem tudom most pontosan hogy ez a Driver_Irql_less_or_Equal minek a hibája meik harveremé pontosan vagy meik eszközé ez lenne a kérdésem ha az nettekis sokat segitene leirom a hiba kodot is
2012. márc. 10. 17:21
 9/17 A kérdező kommentje:
ja és még azt hozzá tenném hogy USB-n netezek az USB kártyámra van rá kötve a Cable modem nem lehet hogy azzzal nem copatiblis a rendszerem??
2012. márc. 10. 17:57
 10/17 anonim ***** válasza:
Milyen kábelmodem az? UPC-s? Akkor az USB-t sürgősen felejtsd el, tessék UTP-vel használni.
2012. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!