Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a webcamerám?

Miért nem működik a webcamerám?

Figyelt kérdés
Most raktuk újra a gépet, eddig minden rendben volt...azóta már vagy 20x feltettem a genius wideocam express v2 webcamera driverjét, mindent jól csináltam, de mikor megnyitottam a camera plust, nem ment a kamera...és msn-nél se...egyszer sikerült feltenni most amikor működött,de akkor a gép is behozott valami usb-s izé keresőt, és felismerte a kamot...ma bekapcsoltam a gépet,és megint nem működik,ma is feltelepítettem a drivert vagy 20x, de nem jó...mi lehet a baj szerintetek? szar az usb,vagy mi?
2009. jún. 8. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy az usb nincs telepítve. Nekem is volt ilyenem a régi gépemen, valami usb gyökérhub-nak nevezte azt hiszem. Miután kiadtam ukázba a vindózernek, hogy telepítse ő beavatkozás nélkül akkor telepítette és utána jó lett. Nézd meg az Eszközkezelőben, hogy nincs-e ilyen vagy hasonló kérdőjeles bejegyzés (kérdőjellel jelöli, ha valami hardver nem kóser).
2009. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hol mutatja az eszközkezelőn belül a ? jeleket? néztem ezeket amit mondasz, egy olyan van az usb-s izék alatt, hogy ismeretlen eszköz...rámegyek,és azt írja,hogy megfelelően működik...
2009. jún. 8. 15:59
 3/6 A kérdező kommentje:
ja nem is...ahhoz,hogy ismeretlen eszköz, azt írja, hogy Nincs illesztőprogram telepítve az eszközhöz. pedig felraktam a drivert, nem értem mi lehet...dugtma másik usb-be is, de semmi...:S
2009. jún. 8. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit te fel raktál az a webcam driverje, nem? Az usb szerintem nincs telepítve. Menj rá arra, amire azt írja, hogy ismeretlen eszköz, majd jobb klikk és ott válaszd az illesztőprogram frissítését. Aztán engedélyezd neki a telepítést beavatkozás nélkül és az internetet is igénybe vehesse, ha kérdi.

Az első válaszoló voltam.

2009. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csináltam, de azt írja,hogy nem lehet frissíteni...
2009. jún. 8. 17:33
 6/6 A kérdező kommentje:
küldd már el az email címed, és elküldöm a print scerrneket,amiket ki ír,mert nem jó...:S
2009. jún. 8. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!