Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol kaphatnek ilyet?

Hol kaphatnek ilyet?

Figyelt kérdés
Ilyet szeretnek venni, de itthon es uj peldanyban: [link]
2012. febr. 26. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Fizet neked a Samsung a márkahűségért? :) Vagy miért kell hajszálpontosan ez a típus... ? (megjegyzem halkan, a Samsung nem is a legjobb memóriagyártó, sőt)
2012. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy már ilyenje van és szeretne még egyet?? -.-" Amúgy kérdező! Keress! Nem fogjuk neked felkutatni az internetet...
2012. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak mivel, ez van a laptopomban, gondoltam meg egy ilyet kene hozza venni. De ha tudnal mutatni meg egy memoria modult, ami 2 vagy 4 GB-s es ugyan ezzel egyutt tudom hasznalni azt megkoszonnem. :D
2012. febr. 26. 21:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Es kerestem, de csak ebay-on volt minden ezert tettem fel a kerdest.
2012. febr. 26. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Jogos, arra nem gondoltam, hogy egy meglévő mellé kell ugyanilyen... :D


Ezesetben én eBayről rendelném meg - nem kell félni, ha megbízható az eladó (jók a mutatói), akkor biztos nem lesz semmi baj a megrendeléssel. Én nyáron egy új processzorhűtőt rendeltem a notebookomba Kínából, eBayről. Alig két hét alatt itt volt! :)

2012. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!