Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes megrendelni?

Érdemes megrendelni?

Figyelt kérdés

Processzor: Core I7-2700K 3.5GHz/12MB/1333MHz s1155 /4mag/ - 3 év garancia

Alaplap: Intel DH55PJ - 3 év garancia

Videokártya: nVidia GeForce GTX580 1.5GB GDDR5 - 3 év garancia

Memória: 8GB DDR3 1600MHz - élettartam garancia

Merevlemez: 1,5TB SATAII - 1 év garancia

Optikai meghajtó: Asus DVD író - 1 év garancia

Tápegység: 600W - 1 év garancia

Számítógépház: (előlapi USB-s): 1 év garancia

Kártyaolvasó: belső 68 in 1 USB 2.0: 1 év garancia



Ez egy egész gép. Egyben lehet megrendelni, + ajándékba egy jó kis billentyűzet meg egér, USB-s gépház.


Érdemes megrendelni 315.500 FT-ért???


2012. febr. 26. 19:54
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

Húúú, de jó, hogy semmit nem értek abból, amit írtok :)

Adnátok egy linket egy olyan oldalról, ahol hardvereket lehet rendelni? Nem a gépösszerakós oldalra gondoltam.

És pár tipp is jó lenne, hogy melyiket érdemes egy profi játék géphez megvenni.

2012. febr. 27. 18:17
 42/51 anonim ***** válasza:

lehet ott "rendesen", külön is rendelni, nem csak összereakva. ilyen bolt meg rengeteg van, nagy a választék, tehát akkor már az árgépet ajánlom neked, ez magában foglalja a legtöbb ilyen bolt árajánlatát, szerintem a legjobb összehasonlító oldal.

[link]

2012. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

De csak van egy olyan oldal, ahol normális kész gépet lehet rendelni. Nem hiszem el, hogy nincs. Csak ismer valaki.

Aki ismer, azt megkérném, hogy írja le. Nem értek én a hardverekhez.

2012. febr. 27. 18:37
 44/51 anonim ***** válasza:
na, pont ezt a hozzá nem értést használják ki a kész konfigokkal (tudod, ahogy az kiderült a royal hardware-ről is). ezért ajánlottak neked itt különböző összeállításokat, hogy mit rendelj az iponról. hidd el, a válaszolókban sokkal jobban megbízhatsz, mint azokban az üzletekben, akik kész gépeket árulnak.
2012. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de biztos van olyan oldal, ahol tisztességesen árulják a gépeket. Nem hiszem el, hogy nincs egy sem.
2012. febr. 27. 18:52
 46/51 anonim ***** válasza:
IPON.HU nem tudsz olvasni sem. Ott összerakják neked és egyben kapod meg garanciával, számlával.
2012. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

lehet hogy van. és? azt már nem garantálom, hogy minden cucc minőségi lesz benne (jellemző pl. a noname táp). ha nem írják le minden alkatrész nevét, akkor az már rossz előjel.

az ipon a legmegbízhatóbb bolt, aránylag olcsó, és személyre szabott gépet kaphatsz. te tudod, hogy mit akarsz, mi ebből tudjuk, hogy mire van szükséged, az iponnál meg ez alapján összeraknak neked egy teljes gépet, letesztelik, és kiszállítják. te meg csak átveszed.

mi ebben a bonyolult?

2012. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:

Akkor ipon.hu marad :)


Megnézegetem akkor az oldalt, hogy mi hol van, felregisztrálok és meglátom mi legyen :)

2012. febr. 27. 19:13
 49/51 A kérdező kommentje:

Látom az ipon.hu-n is lehet rendelni kész gépet.

Valaki belinkelne nekem egy játékra jó (de azért másra is) gépet? Amivel pár évig elleszek... Tehát egy jót.

2012. febr. 27. 19:29
 50/51 anonim ***** válasza:
OTT VAN MÁR ÖSSZE LETT TÉVE!!!! :@@@@@
2012. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!