Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a monitorom?

Nixee20 kérdése:

Miért nem kapcsol be a monitorom?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg ezt a monitort, kb 2órát működött, utána fekete az egész, csak a készenléti led világít. Cseréltem monitorkábelt azzal sem jó, másik gépemen sem jó. De amelyik gépre vettem a monitort, az eredetivel meg működik. Szerintetek mi lehet a baj?

[link]

ez az a cuccos


2012. febr. 24. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

"vissza a feladónak", 72 órás, garanciális csere!

(egyébként, LG. szakszervíz, ahol csatlakoztatják a service csatlakozón keresztűl egy spec. programot tartalmazó PC-re, amely megállapítja a hiba okát, majd árajánlatot adnak, hogyérdemes-e javítani vagy sem.)

2012. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ezzel az a baj, hogy ez áll a hirdetésben:

Van1kis cérnavékony pixelcsík a kepernyo bal reszen,de nem zavaro!!


Mivel kis hibaskent hirdetem,ezert NINCS GARANCIA-VISSZAVASARLAS-OHAJ-SOHAJ!!!!!!

2012. febr. 24. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:

sajnos, akkor úgy tűnik, hogy ez volt a tanuló-pénzed....

(jav. SOHA! ne vásárolj hasonló hírdető oldalakon semmit, pláne úgy ne, hogy eleve kikötik, nincs garancia. Ha csak használt készülékekre van zsozsód, válasz ki egy számtech. szaküzletet a sok közül, ahol általában 6 hónap garanciát vállalnak az általuk forgalmazott, használt készülékekre is!)

2012. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!