Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol ki a monitorom?

Miért kapcsol ki a monitorom?

Figyelt kérdés

A gépemen (XP) volt csatlakoztatva egy ATD c-138 webcam.

Otthagytam a gépet vagy 1 órára magára, mire megnéztem: kék halál. (Azelött jól működött 2 napig. Nem vírusos a lemeze).

Ezután bekapcsoltam újra a gépet: -A systemben nem található (xy) fájl, telepítő cd-t tegyem be és nyomjak j-t írta ki. Visszakapcs: Monitor kikapcsol. Integrált videokar.-ból kihúzom bejön a monitor, de: No Signal. Visszadugom, újra elmegy a monitor.


Ezután kihúztam az internet adaptert a hosszabbítóból, bejött a kép, de üdvözlésnél lefagyott.

Ezután visszakapcs: csipogás: 1 rövid 3 hosszú 3 hosszú 1 rövid, azaz 8 csipogás. Bekapcs: 1 mp múlva kikapcsol a gép, aztám magától újra bekapcsol és 8-at sípol.

Mi lehet ez?

Visszakapcs: Monitor kikapcsol. Kihúzom az integrált videokar.


2011. júl. 7. 23:09
 1/3 A kérdező kommentje:

Egyébként van egy notebook-om is, ezen bejön a monitor, és az internet is (tehát nem hiszem, hogy a monitor vagy az adapter hibás). Ezek után a notebook-on nem világított az internet kábel helye. (Nem tudott kapcsolódni az internetre).

Kábelt cseréltem, mostmár működik. De a PC-vel milehet?

2011. júl. 7. 23:15
 2/3 anonim ***** válasza:
milyen alaplapod van?
2011. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezer éves. I486-os. Még videokártyát sem lehet beletenni a pc-be, mert nincs foglalatja a videokártyának.
2011. júl. 7. 23:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!