Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a notebook elfogadható...

Ez a notebook elfogadható játékok tekintetében?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem erős konfiguráció, a grafikus vezértlő pedig, középkategóriának számít manapság. Alapvetően nem játék gép lenne, de keveset, esténék játszogatnék vele hébe hóba.. :)

Ha jól sejtem Mass Effekt, Witcher GTA IV. féle játékok nem futnának rajta, de egy FIFA 12 re SIMS 3- ra Call of Dutykra stb elég lehet?


Köszönöm szépen!

Processzor


Intel Core i3 2330M, 2.2 GHz, 3MB-os gyorsítótár, Turbo, HyperThreading

Kijelző


15,6”-es, 1366 x 768 pixel maximális felbontás, Acer CineCrystal LED háttérvilágítás, TFT LCD, 16:9-es képarány

Memória (RAM)


3 GB DDR3 RAM

4 GB, 1333 MHz-es DDR3 RAM


500 GB SATA

Grafikus vezérlő


Intel® HD Graphics 3000, 128 MB a főmemóriával megosztott memóriával, támogatja a Microsoft® DirectX® 10.1-et

Optikai meghajtó


DVD, 8x SuperMulti dupla layer drive


2012. febr. 24. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha egy gép kicsit is kell játékra, áldozz rá annyit hogy legyen benne rendes videókártya. Ez sajnos csak egy integrált darab, az én laptopomban is ilyen van, a normál videókártya mellett... ez sokat elárul róla asszem. Azért van benne kettő egyébként, mert a HD 3000-et csak a windowsban használja, mikor nincs szükség nagyobb teljesítményre.
2012. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 lindmayer ***** válasza:

ha van pénzed, akkor ezt nyugodtan megveheted: [link]

játékok terén is szépen helytáll

2012. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, igen én is éreztem hogy ez a HD G 3000 nagyon gyengus ma már.. De nekem ez a max keret 130-140 ezernél nincs több.


Utolsó nagyon tetszett a tipped, és még árban is vállalhatónak tűnik. Azzal a géppel már futatthatóak az új játékok is ? + ilyen Mass Effect, Witcher kategória is?

Az nagyon jó lenne, de ha azokat nem is, de a call of duty fifa12 játékokat szépen viszi annak is örülnék!

2012. febr. 24. 19:44
 5/8 lindmayer ***** válasza:

nem pontosan ez a laptoppal, de a konfiguráció megegyezeik ennél a tesztnél: [link]

talán már játékra is jó:D

2012. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köazönöm szépen, ma alaposabban utána néztem látom hogy az általam körbeírt gép nem felel meg a minimális követelményeknek, 4-5 évvel ezelőtti játékok elfuthatnak rajta de ennyi. Igazából egy kicsit több pénz kell 160 ezer forint körül lehet olyan notebookot kapni amely megfelel annak ami nekem kell.
2012. febr. 24. 23:34
 7/8 anonim ***** válasza:
én is most vettem meg ezt a toshibát amit neked linkeltek:) és nagyon jól elfutnak az új gamek, akár full graffon is :) csak ajánlani tudom:)
2012. febr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó hír, köszönöm szépen! Mert igazából nagyon tetszik csak abban nem voltam biztos hogy elég jó e grafikus vezérlő...
2012. febr. 25. 09:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!