Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor kap jelet de nemkapcso...

Monitor kap jelet de nemkapcsol be. Milehet a baj?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vettem egy pc t , nem volt benne graf kártya csak integrált.Ma akartam beletenni egy 512/256 DDR3 as saphiret.A biosban átálítottam az integralt PCI re.Ha elindítom a gépet , a monitor kap jelet, világít a zöld led , de a monitor képernyője csak villog hol fekete hol sötétszurke.A graf kártya más gépben gondnélkul megy.
2012. febr. 24. 11:21
 1/3 nrrolli ***** válasza:
monitor kábelt rá dugtad az uj vga ra
2012. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen rá
2012. febr. 24. 11:26
 3/3 cipi8 ***** válasza:

Én BIOS reset után (én is ígyjártam egyszer) hagytam az integrált beállításait gyárin és beraktam az új kártyát majd csatlakoztattam a monitort és felül írta az integráltat majd miután felraktam a drivert utána kapcsoltam le az integráltat!


De még a BIOS-ban meg kellene nézni hogy a PCI Express foglalat be van-e kapcsolva? Nálam ugyanis lelehet tiltani!

2012. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!