Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Razer egerek mennyire...

A Razer egerek mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
(Razer Imperator 2012)
2012. febr. 23. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én megvagyok vele elégedve.
2012. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hallottam már történeteket, hogy amíg a háziak aludtak, addig kizabálta a hűtőből a sajtot, sőt harapott már tenyéren júzert razer egér, szóval csak óvatosan!
2012. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tud sem többet sem kevesebbet mint egy olcsó fajta Logitech (pl)... Ha nem ütögeted akkor ugyanolyan hosszú életű lesz, mint bármely más egér... bár én inkább Logitech-et vennék!
2012. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha nem jatekra kell,akkor valoban megfelelo egy olcsobb fajta eger is... de inkabb a steelseriest ajanlom mert elerhetobb aron van,es jo is de ha mindenaron logitechet akar az ember akkor mx518,vagy a4tech x7... azt nem garantalom hogy az utobbi kettovel rantasz egy nagyot es erzekelni is fogja.
2012. febr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
pont 2 hónapja van Razer Imperator 2012-m, teljesen meg vagyok vele elégedve, nagyon jó játékhoz, mind hétköznapi használatra, csak ajánlom hogy szerezz be hozzá a egy jó alátétet, sokat tud dobni a használatán.
2012. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!