Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamepad-ot vegyek?

Milyen gamepad-ot vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nagyon jó gamepadot a PC-hez, de nem tudom hogy milyet vegyek, árban 5-10ezer között gondolkoznék.
2012. febr. 22. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A Microsoft gyárt olyan gamepad-okat is, amelyek kinézetre megegyeznek az Xbox 360-nál használt játékvezérlővel, de viszont az előbbihez kapsz telepítőlemezt. Nekem is ilyen van.
2012. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link] itt nézz körül

mindegyik direkt játékra van és minőségi

2012. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már bocsi de nekem nem egér pad kell ha nem gamepad.
2012. febr. 22. 14:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én ajánlatom:

[link]

vagy

[link]


A kettő majdnem teljesen egyforma, csak a drágábbikban van rezgés is, ha ez számít neked.


Amiért jó: PlayStation-szerű forma. Aki szereti, az tudja értékelni. Továbbá van rajta mode gomb, ami felcserélni az analog / d-pad funkcióit. Ez jól jöhet emulátoroknál, régi játékoknál és minden olyan programban, ami nem analog íránításhoz lett kitalálva, de mégis az analog kar benne az alapértelmezett irányítás ÉS nem átállítható. Röviden: fasza :D

Mindennek tetejében, van az alján egy dip-switch, amit átpöccintve válthatsz DirectInput és Xinput közt. DirectInputban a régi játékohoz jó a vezérlő, XInputban elvileg úgy viselkedi, mint egy Xbox 360 kontroller és ami támogatja, ott már alapból be lesz állítva.


Mindent összevetve: Szerintem jelenleg a legjobb kontroller, ami übereli az eredeti Xbox 360 controllert is funkcionalitásban. (a formája / fogása már szubjektív)

2012. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen ezek valóban jók.
2012. febr. 24. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:
cooler masterből válasszál
2012. febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


jól is néz ki, és nem is vmi gagyi minőségű cucc.

2012. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!