Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassú a gépem? XP-m...

Miért lassú a gépem? XP-m van, Infókat megadom lent.

Figyelt kérdés

Szóval a minap a számítógépem egyszer befagyott(megjelent egy kék windows féle háttér 1mp-re) majd újraindult, és fantasztikusan lassan kapcsolódott be (10 percig hozta a fekete betöltő csíkot, majd nagy nehezen bekapcsolódott)

Ezek után átfuttattam a Lemez töredezettség mentesítőt, Advanced System Care programot, és a CCleaner programot (ezeket egyébként is gyakran futtatom) De mind hiába, a laptopom megint csak lassan kapcsolódik be kb. a fekete indítóképernyő 3-4 perc(1-2percből), és amikor behozta az asztalt onnan 4-5 perc mire lehet használni(2percből)... Azaz 5percből szinte 10 perc lett a bekapcsolási idő...

Ez mitől van így?? Szabad tárhelyem 80Gb a 300-ból

Dual-core 2,1 GHz

3GB Ram

Mobile Intel 4 Series Express Chipset Family

Ezek találhatók a gépemben... Hogyan tudnám újból felgyorsítani a gépem??? Valami program?? Vagy valamit kihagytam?? Nod vírusírtót használok, nem talált semmit... A rendszervisszaállítást próbáltam, de ez az üzenet várt: Nem változott semmi a kettő időpont között...



2012. febr. 21. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
az igen 5 perc szerintem egy újra telepítés nem árthatna
2012. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen 5perc se valami gyors, de azért már 10perc vagy többet ne!! [link] ezek az automatikusan induló programok ha valamit segítene
2012. febr. 21. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Hmm.. a képen ami van annyira nem rossz:

- adobe-rész kilőhető, mind a 3 felesleges

- Cm106Sound és rthdcplaz valszeg a hangkari, inkább ne bántsd

- kernel fault check - az a kékhalál miatt van, töröld is ki

- van még egy adobe-common file, sztem az is letiltható

- a többiről nem merek így nyilatkozni, de nagyobb részük kinyírható, ki kell próbálni, akár egyenként.

- syntpenh pl. az a touchpadé, azt ne tutira bántsd

- igfxtray -vidikari, de nem biztos hogy kell



!!! HotKeysCmds ez viszont gyanús, ennek nézz nagyon a körmére, hogy micsoda


De ez sztem a te gépeden nem fog segíteni. A NOD az - pont lenne, csakhogy ezen avira van de ne zavarjon.

ESET-nek se híre se hamva. Úgyhogy vannak ott bajok.

2012. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget :)

Akkor maradjon a NOD?? Vagy tudsz valami jobbat ajánlani, ami bevált?? Mert Igen, az van rajta jelen pillanatban, mert gondoltam, hogy csak a NOD nem talál vírust...

2012. febr. 21. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Tőlem maradhat, minél kevesebb crack..
2012. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
AVAST!
2012. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!