Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítògép processzorán...

Gabii2 kérdése:

A számítògép processzorának az òrajelét be lehet állítani magsabbra?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet csak nem minden esetben ajánlott.
2012. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, de csak ésszerű határokon belül érdemes tuningolni, különben instabil lesz a rendszered. Kezdetnek 5%-al állítsd magasabbra, aztán teszeld ki, hogy meddig stabil. Hűtés legyen megfelelő!
2012. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, de nem mindig jó szórakozni az órajelek állításával mert hamar instabillá válhat az egész, de úgy ahogy elöttem szoló is mondta, lehet, csak ésszerű határokon belül. Stabilitás teszt ajánlott, és egy Freezer 13 processzor hütő is jól jöhet, de általában a gyári hútő is eléggé kielégítő szokott lenni mert pl nekem AMD Phenom 960T-m van ami 4 magól 6 magra lett feloldva, én speciel nem állítottam át az eredeti órajeleket, hagytam úgy ahogy van.
2012. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ezt hol lehet beâllítani? Vagy milyen programmal kell?
2012. febr. 19. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:
BIOS-ban lehet állítani, de nem jó piszkálni túlzottan. (A Bios a számítógép elérésénél érhető el.)
2012. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért szeretném àtàllítani, mert csak 1300Mhz. Egy intel p4-es procinàl kevésnek tünik.
2012. febr. 19. 14:39
 7/8 A kérdező kommentje:
A bios ban ott van a cpu tipusa es sebessége, de nem tudom kivalasztani. Átugrik rajta.
2012. febr. 19. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:
ilyen ősleleteket nincs sok értelme tuningolni...
2012. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!