Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell nyomtatófejet...

Hogyan kell nyomtatófejet tisztítani?

Figyelt kérdés
A nyomtató funkciói között lévő nem használ semmit, már vagy 5-ször lefuttattam. Kézzel is meg tudom csinálni?
2012. febr. 17. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen megtudod.


A nyomtatós tisztitás max arra jó, hogy a festéket fogyasszad belőle..


Kiveszed a fejet.


veszel iylen palackot aminek ilyen csőre van a tanszerboltban, szóval ilyen spricnit.


Feltöltöd nitrohigítóval vagy lakkbenzinnel, és addig spricceled amíg úgy véled, nem tiszta.


Aztán megfolyatod, miután kiszárítottad, szóval csinálsz vele egy fúvóka tisztítást, és jónak kell lennie.


Ha továbbra sem működik akkor a szösz belülről került bele a fúvókába.

2012. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 waland ***** válasza:
A nitrohigítóval nem értek egyet, mivel az simán oldja az abs műanyagokat, és ez nem előny egy műanyag nyomtatófejnél, én denszeszt használnék helyette, az is oldja belőle a koszt. Ha kivehető a fej, akkor érdemes egy kis menyiséget egy lapos edénybe tölteni, és beleállítani a fúvókákat. Sajnos van az a beszáradás, amit már ez sem szüntet meg.
2012. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!