Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szabad így tisztítani?

Szabad így tisztítani?

Figyelt kérdés
Nem rég szétszedtem a laptopomat és arra gondoltam, hogy mivel az alaplap is porosodik, le lehetne-e törölgetni óvatosan egy antistatikus kendővel? (sűrített levegős kifujatás megvolt, de persze az nem annyira alapos)
2011. nov. 23. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen szabad :)
2011. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább ecsettel kéne. A rongy kárt tehet benne.
2011. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Háát, ecset az most nem igazán van a közelemben:S... ha óvatosan csinálom ilyen lágyabb anyagú törlővel, akkor csak nem okoz kárt... ami a leginkább izgat, hogy az antistatikusság nem zavar-e bele az áramkörökbe vagy valami hasonlóba... elvileg ettől nem fog annyira porosodni, ugye?
2011. nov. 23. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
De csak akkor ha ugy dörzsöli mint egy veszett marha
2011. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zeronibble ***** válasza:
Porszívó szűkített fejére szoktam celluxozni egy vékony gumicsövet, és tökéletes. Így tényleg eltűnik belőle a por, nem lesz befújva a legelérhetetlenebb szegletekben. Az ecset tényleg jó szolgálatot tesz a teljesen ész nélkül tervezett helyeken! Rongy eszembe se jutna.
2011. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valóban inkább ecset,de valami jobbfajta :)
2011. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ecset, cellux, porszívó, sűrített levegő = ESD = Géphalál....
2012. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!