Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Németországból érdemes hozatni...

Németországból érdemes hozatni laptopot? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mivel az ismerőseim kint élnek németekbe, és nemsokára jönnek haza. Jövő héten tudok csak velük beszélni, és laptop vásárlás előtt állok. Nem tudom, hogy olcsóbbak-e a cuccok kint, megéri-e hozatni? Tudom, hogy megbírom kérdezni, de ha tudom, hogy olcsóbban megtudnám úszni, akkor inkább hozatnám velük, és akkor nem itt venném meg. Köszönöm!
2012. febr. 16. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, mostanában nem olcsóbbak ott sem az elektronikai cuccok, de nézz szét pl. Media Markt vagy hasonló oldalakon (mármint a német változaton), abból képet kaphatsz az árakról.

Német billentyűzettel elboldogulsz amúgy?

2012. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz az oldalt, most tanulmányozom épp. Az asztali számítógépem billentyűzetét is a németektől szereztük, de jó lenne ,ha angol lenne a laptop billentyűzete!
2012. febr. 16. 19:09
 3/4 anonim válasza:
A párom kint dolgozik Németországban,ott vett egy laptopot,sokkal jobban megéri ott megvenni.A miénk 615 euro volt,ilyet itt (asus üzletben érdeklödtünk)nem forgalmaznak még,csak rendelésre.Kárdeztük mennyibe kerülne,azt mondta az elado,hogy minimum 250000 lenne.Szoval mi nagyon jol jártunk vele,a német billentyüzet sem gáz ,legfeljebb veszel rá billentyü matricát.
2012. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 17. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!