Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok ajánlani nekem olyan...

Tudtok ajánlani nekem olyan laptopot, amely megfelel a lenti leírásomnak?

Figyelt kérdés
Fajta mindegy, legalább 2 magos legyen, max 3 magos, 2-4 GB ram, HDD 160tol 500ig max, VGA kártya ne beépített legyen. Nem kell, hogy bazi erős legyen 512 VRAM untig elég lesz számomra. Tanulásra, film nézésre kellene. Az összeget nem tudom belőni sajnos, de ne legyen méreg drága. Szóval legjobb legyen ár/érték arányban. Válaszokat köszönöm. 22 L
2012. febr. 11. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A pénz lenne a legfontosabb...
2012. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
150000 max.
2012. febr. 11. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Windows nincs rajta az majd tegyél rá, de mindenképpen 64 biteset!! 1GB-os VGA van benne és 2 magos CPU, meg 4GB RAM! Ezen még a játékok is elfutnak kis felbontáson, ha kell egy kis szórakozás, lányok szeretnek játszani SIMS-el pl... :) Szóval arra amire neked kell arra bőven elég lesz!

2012. febr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem toshiba-t semmiképpen se vegyél, maradjunk a megbízható DELL-nél :)
2012. febr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj a Toshival sem... 2 is volt már nekem! Volt ASUS is, Dell is, most Lenovo van... Egyikkel sem volt egyszer sem baj!
2012. febr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
olyat vegyél, aminek van rendes szervize a közeledben. :)
2012. febr. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát nemtudom, nekem 2 ismerős is vett Toshibát, mind a 2 beszart 1 év után... szervizelés több mint 1 hónap volt...

most dell,lenovo van nekik, és kiválóak. lassan 1 évesek lesznek.

2012. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!