Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » S. O. S. Mi a baja a gépemnek?

S. O. S. Mi a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A másik gépet ma kora délután még használtam. Kinyitottam a gépházat és láttam, hogy Sapphire HD3850-es VGÁmon lévő Accelero S1 Rev. 2 hűtésnek a ram hűtő bordái leestek a nagy passzív hűtőre (elengedett a ragacs). Gondoltam visszateszem szépen őket a helyükre. Meg is lett vissza rögzítettem a kártyára a hűtőt. Vissza raktam az AGP-s portba. Adtam neki tápot, mert ugye kell neki és csatlakoztattam a VGA kábellel. Beindítottam...nem ad képet...nézem, véletlenül csak a félig volt bedugva a AGP slotba...kikapcsoltam a gépet gyorsan és megigazítottam. Majd indítom megint a Windows indításánál (win7 32bit) kék halált ad azzal a felirattal, hogy vegyem fel a kapcsolatot a rendszergazdával...Még egyszer indítom az alaplap hosszan sípolt.


Utána szétszedtem az összes kábelt és újradugdostam.


Az óta már képet se ad a gépem. Pedig minden jól van csatlakoztatva már 101x megnéztem.


Segítség! Köszönöm előre is!


Üdv.


2012. febr. 11. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges h mégse dugtál valamit jó helyre. A tápod milyen márkájú?
2012. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

FSP Blue Strom 400W :)

Nem mehetett tönkre a videokari mert rosszul csatlakoztattam?

2012. febr. 11. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik csatlakozo nem mozog de nemhiszem h a vga romolhatott el de próbáld meg azt h szedsz egy másikat beleteszed h megy e ugy vagy rárakod az integráltra a monitort és ha ugyse jó akkor nem a vga rossz.
2012. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem mozog egy kábel se. :(

Megpróbálom másik gépbe a VGÁt meg amit te írtál, hogy integrálton.


De mitől lett baja? :S

2012. febr. 11. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nemtudomsajnos mi lehet. Esetleg ram? de nemhiszem
2012. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!