Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Félek belerakni a gépembe egy...

Félek belerakni a gépembe egy winchestert (HDD)? Lesz baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
A garázsba találtam egy Vinyót és nem merem belerakni a gépbe.lehet valami baja tőle?(elromlik a gép stb..)
2012. jan. 5. 19:59
 1/5 vagyokakilehetek ***** válasza:

semmi baja se lesz... attól ha még beleteszed.

ha már üzembe is helyezed akkor esetleg. például ha fertőzött.

ezért nem árt egy vírus keresést lefuttatni rajta. vagy még jobb egy total formatálást inkább..

2012. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz, max nem ismeri fel ennyi, jah meg ha jó is akkor lehet vírust kapsz! erre készülj fel.
2012. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a garázsban találtad, akkor valószínűleg már nem is jó...
2012. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tedd be és meglátod semmit nem csesz el én annak idején egy 1 tb s-ata vinyót találtam az utcán hazahoztam beraktam leformáztam azóta is működik most is arról gépezek.

Egyébként fordítva szokott lenni a gép szokta kinyírni a vinyót nem a vinyó a gépet...

2012. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gépednek attól még semmi baja nem lesz. Ha jó és vannak rajt dolgok formázd le és nem kapsz semmiféle vírust.
2012. jan. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!