Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak hogy működjön a...

Mit csináljak hogy működjön a bluetooth-om?

Figyelt kérdés

A HP 635-ös laptopomba bele van építve a bluetooth.

Eddig még ment de amikor utoljára akartam használni nem ment. Rámentem az eszközkezelőre és a bluetooth-nál egy sárga háromszögben egy fekete felkiáltójel volt. Rámentem és azt írta ki, hogy A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43).

Nem tudom mennyit számít, de a neve Generic Bluethoot Adapter.

Kélek segítsetek, előre is köszönöm! :)


2012. febr. 11. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:

általában az eszköz működését irányító egyik illesztőprogram arról értesítette az operációs rendszert, hogy az eszköz hibásan működik. ezt jelenti legalábbis 43-as hibakód :)


Probáld letörölni majd ujrainditáskor win telepitse drivert.nevét amit leirtál ez csak beépitett,és gyártó nevet nem tudni igy hiába is keresnénk,hát bizzuk winre :)


Akkor ott a rendszervisszaállitás arra időpontra,amikor még jól müködött..illetve talán driver frissités keresése,ami eszembe jutott még :)


Yuki

2012. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, letöröltem az illesztőprogramot, a win újrarakta, de megint ugyan azt jelezi ki.:(
2012. márc. 21. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki 1 másik számítógépen.

Ha ott sem jó akkor tudhatod hogy az adapter tojt be :)

várom a fejleményeket

üdv

2012. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az adapter be van építve a laptopba.
2012. júl. 13. 13:32
 5/7 anonim válasza:
sikerült jutnod valamire? ugyanez a problémám... :(
2013. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Taz156 válasza:

Nekem is HP 635 van és nekem sem működik a Bluetooth.

Ugyanaz a hiba

2013. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ttigris válasza:

A jelenség detto:

"A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)"

Hosszas civakodás után, mivel a win szerint az illesztőprogram naprakész, telepítettem a hp.hu-ról még korábban letöltött "Atheros Bluetooth Driver SP52168"-at


Legalább visszajött az ikon :)


Mellesleg a "Kellékek/ Bluetooth file transfer wizard" elindítása után viszont már tudok küldeni és fogadni fájlokat.



Mivel jelenleg a HP hivatalos oldala nem nyílik meg (?), innen is letölthető:

A fájl mérete 306MB


[link]

2013. okt. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!