Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 8-10 ért ajánlanátok 1 jó...

8-10 ért ajánlanátok 1 jó design-ú szellőzésű házat ledes ventilátorral?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ennyiért olyan hű de jó házat nem igazán kapsz, főleg LED-es ventivel (ami minek...)

Kb ezek vannak:

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az 1. és a 3. ami tetszik de nem tudom melyiket kéne választanom
2012. febr. 9. 16:44
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ha jót akarsz tényleg gyüts rá kicsit pl 1 Cooler Master Haf 912 Plus 20 000 körül van és jobb befektetés mint 1 10ezres hulladék
2012. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nekem már megvan a config csak házat nem tudtam eldönteni amúgy meg számítógép asztalba elég nehezen hiszem 20 ezresnek jobb a szellőzése mert az oldalán a levegő ki nem jön az is biztos
2012. febr. 9. 17:08
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Pedig jobb, de azért egy Cooler Master Haf 912 Plus túlzás, nem is kicsit, de meg van az 23-25K is.

Amúgy gyűjts még egy picit 13-ért kaphatsz Coller Master Elite 430/431-et.

2012. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha jő szellőzésűt akar nem tulzás csak 1 lehetőség


Ha pedig számítógépasztalban ugy tárolod hogy két oldalt közre van fogva lehetne a házad 1 rács teli ventikkel akkor se lenne jo a szellőzése mert nincs levegője honnan szedjen? az asztalból?

ha hűtést akarsz add meg a háznak az esélyt hogy hűtsön ne zárd be mert megsül lehet akármilyen fullos házad és hűtési rendszered



(kivéve viz hűtés mert az nem a házon belül tárolják hanem kivül de az sok pénz szal felejtős)

2012. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok

nem olyan drága megéri befektetni

23 ezer

[link]


ha olcsobbat szeretnél ott van a fent linkeltek de azok eléggé kezdetleges hűtésűek ehhez képest

2012. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem ilyen házam van, szerintem tökéletes és elég dizájnos is. ha jól emlékszem 15k-ért vettem 2010 márciusában. 6 venti van benne, viszonylag csendes

Raidmax sagitta 1-2

[link]

[link]

(bocs csak ilyen képet találtam róla)

Vagy esetleg még Raidmax ninja

2012. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!