Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeállítanátok nekem egy...

Összeállítanátok nekem egy igazán jó számítógépet? 22/L

Figyelt kérdés

Jó processzor, ram, videókártya, és alaplap kellene, kb. 1,5 TB memóriával, szép házzal. Játékra, internetezésre és filmnézésre. Nem igazán vagyok otthon abban, hogy mik kellenek ezeken kívül egy gépbe, de komplett számítógépet szeretnék.

Összeállítanátok nekem?


Kb. 300-320.000 Ft


Köszi.


2012. febr. 6. 19:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"de amint videószerkesztést vagy FULLHD videót konvertálsz, a géped ordít, még i7-ten is mind a 8 virtuállis mag... 1333mhz-s ramoknal öngyilkos lennék.."

Ha ilyen értelmes hozzászólásaid lesznek legyél is én nem sajnálom.

AMÚGY MOND MÁR MEG, HOL VOLT SZÓ videó konvertálásról?

2012. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Na végülis 327.000 Ft-ra tudtuk összehozni. Az még pont belefér, úgyhogy köszönöm mindenkinek a segítséget (különösen Hartnak), meg is fogom rendelni a hétvégén. :)
2012. febr. 7. 15:48
 23/25 anonim ***** válasza:

Amúgy biztos kell neked az?

Szerintem azokra a célra egy 970-es chipsetű lap, 8 giga ram(ami még sok is), egy Phenom II X4 960T, no meg az extrák(értsd:hház, HDD, SSD stb..) is elegek.

Am amit az előző linkelt ház az nem rossz, jó kis hangszigetelt :)

2012. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Úgy vagyok vele, hogy lehet, hogy most elég lenne egy egyszerűbb gép, de folyamatosan jönnek ki új játékok, új progik, és nem szeretnék fél év múlva új videó kártyát, egy év múlva új alaplapot vásárolni...

Blu Ray olvasó az már most is kell, író szintén lassan alap lesz (már egy HD film nem fér rá egy DVD-re).

Az 1,5 TB merevlemezzel meg úgy vagyok, hogy a mostani 1 terrásból már 800-at elhasználtam, úgy, hogy az ideiglenes fájlokat folyamatosan törlöm.

2012. febr. 7. 15:56
 25/25 A kérdező kommentje:

Még kötök hozzá 50 Mbit/s -es netet, és aztán hasít majd.

Várom már nagyon <3

2012. febr. 7. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!