Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem müködik a Notebook-om?

Miért nem müködik a Notebook-om?

Figyelt kérdés
Acer Travelmate, Nem kapcsol be felzúgnak a Coolerok meg kigyulad a power led ezután a coolerek elhalgatnak de a led továbra is ég de a kijelző meg sem villan!

2012. febr. 6. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Világítsd meg egy lámpával a kijelzőt lehet behalt az inverter.

Ha úgy sem látszik semmi akkor lehet, hogy tönkre ment valamelyik másik hardver itt gondolok: Alaplap, proci, ram, esetleg zárlatos merevlemez vagy odd de ez nem valószínű.

Alaplapi vinnyogás nincs? Egyáltalán volt amikor működött az a kis rövid csip indításnál? Így utólag még ezt megkérdezem mert ha volt és most egyáltalán nincs akkor alaplap hiba.

2012. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vinnyog egyáltalán!Milyen rövid csipre gondolsz?

Kül volt már ilyen kb. egy éve de akkor magától megjavult!

Az biztos hogy nem a kijelzőnek van baja mert amikor beindul le is áll csak a power led ég de nem zúg mint általában müködés közben!nem szoktam vinni sehova sem de tegnap elvittem magammal és lehet hogy az autóban rázkódott!lehetséges hogy valami kontakt hiba?

2012. febr. 6. 17:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Az autóban esetleg nem hűlt le túlságosan?

És utána egy meleg helyen nem lett bekapcsolva?

Páralecsapódásra gondolok!


Üdv.

2012. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem lett bekapcsolva de az biztos hogy lehült és uttána behoztam a melegre tegnap este, de csk ma próbáltam bekapcsolni!
2012. febr. 6. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg még nem száradt ki rendesen a pára nekem is volt ilyen több nap után kapcsolt csak be rendesen. Érdekes volt.

(Első vok)

2012. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válszokat hát akkor várok és reménykedek!
2012. febr. 6. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Hátha elindul majd.

A hideget pl.nem igazán szeretik a kondenzátorok,reméljük nem fagyott meg

Sok sikert.

3#

2012. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na végre elindult!:)valószínűleg csak be volt párásodva!köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 9. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!