Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van szükség a laptop...

Miért van szükség a laptop hűtőkre?

Figyelt kérdés
Mikor lehet hasznos? Esetleg meghosszabbíthatja a laptop hűtésének élettartamát?
2012. febr. 2. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
ha komolyan terheled a laptopot pl játszol akkor hasznos.
2012. febr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, az én laptopom sosem melegedett még túl, 60 fokot egyszer sem érte el (ott kapcsolna le :D)


Egyszerűen megemeltem két műanyag darabbal a hátulját, így kényelmesebb gépelni, és van egy jó 10 cm rés a ventilátornál, így szabadon áramlik a levegő, meg az aljánál is szép nagy szabad felület, ahol hűlni tud. Ja, meg néha szétkapom, és kiporolom.

2012. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Ja, és hozzáteszem: egy 80.000 Ft-os, PB laptopról van szó, és Skyrim-elni szoktam rajta, medium beállításon, akadás (és túlmelegedés) nélkül :)
2012. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Akkor szerencsés vagy :)

Amúgy többnyire azért mivel az átlag laptopokon a hűtés elég

sz@r, és komolyabb terhelésnél eléggé tudnak melegedni.

2012. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert az idő előrehaladtával előfordulhat, hogy a laptopod a nagy gépigényű feladatok futtatása közben túlmelegedik.

Meg -állítólag- jót tesz az élettartamnak is.

Amúgy ki pontozta le Sir Butcher-t?

G.

2012. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs.
2012. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!