Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen,2x2GB, KIT, DDR2-es...

Milyen,2x2GB, KIT, DDR2-es RAM-ot ajánlanátok,16000 Ft-ig? Szerintetek újra kell majd raknom, proci+ram csere után a gépet (WIN7)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell újrarakni a rendszert.És a kingston,Geil,Corsair nekem bejött mindegyik.
2012. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már ennyit szánsz RAM-ra, meg új CPU-t is akarsz, én lecserélném az egész platformot egy modernebbre. Abba mehet 2x2GB DDR3, ami sokkal olcsóbb is mint a DDR2, vennél egy új modern alaplapot is, abba való CPU-val, a mostanit meg eladnád.
2012. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 pagan ***** válasza:
2012. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pagan ***** válasza:
a geil és a corsair elég drága,a kingmax olcsó és nem ráz:),nekem világ életemben ez volt 10év gari van rá
2012. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pagan ***** válasza:
de én sem dédéerkettőznék a helyedben,inkább 3 asat csinálj ha lehet
2012. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha processzort is akarsz cserélni, akkor lehet, hogy az alaplap nem érzékelné. Ha már szánsz rá, inkább vegyél egy új alaplapot, ddr3as foglalattal, jobban megéri, és később tovább bővíthető is lenne, ugyanis ddr2esből 2 giga a legnagyobb,ddr3ból pedig már 4gigás is van.
2012. febr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!