Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám feloldani a...

Ghostboy kérdése:

Hogyan tudnám feloldani a gyárilag "lezárt" bios opciókat?

Figyelt kérdés
Szeretém a processoromat és a video kártya memóriáját megpiszkálni, viszont a bios gyárilag le van zárva, tehát nem tudok hozzáférni ezekhez a beállításokhoz. Hallottam már arról hogy BIOS update megoldja de az necces mert ha nem sikerül akkor alaplap kuka mert nincs pénzem szervízre.
2012. jan. 31. 23:44
 1/5 A kérdező kommentje:

elfelejtettem az adatokat:

Alaplap: Packard Bell MCP73PV / BIOS: American Megatrends Inc. Version: P01-A1 / date: 09/07/2009

Processor: Intel Celeron E3200 Dual Core @ 2.40Ghz

2012. jan. 31. 23:47
 2/5 Panda Péter ***** válasza:
laptopot akarsz tuningolni? felejtsd el. egyrészt az akkus üzemidőnek is rosszat tesz, másrészt ha piszkálod az órajeleket könnyen túlmelegedhet (és akkor ugyanúgy kuka), harmadrészt sokat úgyse segít.
2012. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
Péter kolléga jól mondja. A laptopok hűtőrendszere nincs túltervezve, mint az asztaliaké. Így a tuningal nagyobb eséllyel nyírhatod ki.
2012. febr. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Laptopok azok csak laptopok nemértem egyes emberek mit várnak el tőlük!? Aki ijesmit akar az vegyen inkáb asztali pc-t!
2012. febr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem laptop hanem Asztali PC
2012. febr. 1. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!