Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Codegen, és ilyesmi márkájú...

Codegen, és ilyesmi márkájú tápokkal mi a jóélet baj van? én már 4 éve Codegen 450-es tápot használok, semmi baja. és nem egy ócska gépem van.

Figyelt kérdés

a kérdés adott.

érdekes, a munkáim során egyik táppal se volt semmilyen problémám.


Aki meg "tuningolja" a gépét az meg ne szólaljon! mert akkor nem magától megy tönkre...


2012. jan. 30. 23:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

csak nem meritek bevallani hogy ami jó az jó! XD

:p

2012. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sokáig Codegen tápot használtam (400W) miután kitakarítottam a ventijét elkezdett baszakodni nem pörgött a venti illetve az eggyik kábel se adott le annyi áramot amennyit kelett volna neki,ez kb 5-6 év utánn csinálta egyébként semmi baj nem volt vele miutánn kitakarítottam,aztán vettem egy AKYGA tápot 550W volt egy kalap szart nem ért azt mondták boltban hogy hátt nincs vele baj az én HD4830 as karim 'ölte' meg sorjában (2db ot kinyírt) amelett hogy nem bírta azt az 550W ott leadni vagy amennyit kelett volna neki,boltban csak néztek rám már én éreztem magam kínosan,'igaz nem kérdezték milyen géphez lessz' egy kis gyérebb P4 es 3 mas géphez tuti elmegy de már a nagyobb,egyébként a Codegennnel jól ment, aztán vettem egy OCZ tápot és lááám minden a legnagyobb rendben van, amelett hogy extraként pírosan világít.A tanulság az az hogy nagy teljesítményű videókarihoz jobb tápot márkásat érdemes venni.
2013. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez mar egy eleg regi kerdes es azota nemikepp valtozott a velemenyem...

Az ocsem gepet teljesen kinyirta a kis kodegány

Egyetlen vedelem van benne

Az onvedelem

A tobbit lefossa xD

2013. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!