Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyen ez a nyomtató?

Szerintetek milyen ez a nyomtató?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem nagyon értek a számítástechnikához, de mostanában egyre fontosabb lenne nekem egy nyomtató.


Találtam egy ilyet, szerintetek ez megérné?


Az a baj, hogy én nem értek hozzá, nem akarom, hogy becsapjanak. Szerintetek licitáljak, vagy tudnátok másikat ajánlani, ami lehetőleg ilyen olcsó és sok lapot tud nyomtatni?


[link]


Előre is köszönöm!


2012. jan. 28. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

"Szerintetek licitáljak, vagy tudnátok másikat ajánlani, ami lehetőleg ilyen olcsó és sok lapot tud nyomtatni?"


Ha megér neked 100 ezret akkor licitálj.

2012. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ.


Hol látod amúgy,hogy 100.000? Mert nekem azt írja, hogy 5700 Ft-on áll a licit.


Én max. 20.000-ig mennék, több pénzem nincs.


Ennyiért sem éri meg?

2012. jan. 28. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
" Üdvözlöm. Annyit tudok felajánlani, hogyha még néhány licit érkezik, akkor előbbre hozom a zárást. Ne haragudjon, de a gép eredeti ára 250.000 Ft, az értékes kiegészítők meg szintén ugyan ilyen áron szerezhetőek be hozzá. Most egy 500.000 Ft-os terméket felraktam 1 Ft-ért, remélem azért ezt megbecsüli majd valaki licitjével. Ráadásul csak én vagyok az egyetlen az egész piacon, aki 50.000 oldal ingyen nyomtatást kínál. Aki mutat nekem még valakit, aki szintén, annak most megígérem, hogy ingyen odaadom a készüléket. Cégek ezt a típust használtan kínálják 90.000 Ft-ért, toner nélkül. Ehhez képest én... További szép napot! - gamearea "
2012. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó, de ha licitálok rá és enyém lesz mondjuk 20.000 Ft-ért a végső, akkor köteles odaadni.


Sőtt azt írta lent, hogy odaadja annyoért

2012. jan. 28. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, oda fogja, de mondjuk tuti ez kell neked?

Mármint hol akarod használni? Ez inkább irodai környezetre van és nem otthoni használatra.


Ha nem akarsz ipari mennyiségben nyomtatni, akkor a lézeres fölösleges, inkább vegyél valami jobb tintasugaras nyomtatót.

20ért elég jó színes multifunkciós cuccokat is lehet kapni.

2012. jan. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!