Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangtalan, vagy majdnem...

Hangtalan, vagy majdnem hangtalan videokártya?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég lame vagyok a témában, a lényeg, hogy egy 2005-ös gépem van, és eléggé hangos a videokártyám (Radeon X800GTO - mindig is ilyen hangos volt). Szeretném ezt lecserélni egy hangtalan, vagy majdnem hangtalan kártyára, mert olyan munkához kell, amihez nem jó, ha zümmőg a dolog a fülembe órákon át. Szeretném azért azt is, hogy fusson rajta egy-két játék, pl a CoD Black Ops, meg amikhez ez a pixel shader kell. Miket javasoltok, milyen árkategóriákban, illetve azt is szeretném kérni, hogy írjátok le, ha valamit kifejezetten nem javasoltok. Ne kérdezzétek, hogy mennyit szánok rá, mert per pillanat anyagilag így is úgy is szarul állok, de muszáj megvennem -> több/jobb munka -> több pénz.



Előre is nagyon köszönöm!


2012. jan. 26. 21:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

az a videokari, amiben nincsen shader órajel, az azt jelenti, hogy olyan játék nem fog futni rajta, amihez pixer shader kell? Vagy a kettő tök nem ugyanaz?


sapphire x1950 pro mennyire halk? Mert amikor régen az enyémről írtak cikket, azt is halknak titulálták, aztán...

2012. jan. 30. 08:35
 12/13 anonim ***** válasza:
Fut vele a legtöbb játék. Biztos, hogy halk, mert ilyenem volt 1,5 évig. Amúgy biztos, hogy a vga-d a hangos?
2012. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Tuti biztos. Volt, hogy levettem a teljesítményét, és úgy csendesebb lett, de akadt, és le is fagyott a gép sokszor.


Passzív kártya esetén a hűtést ha nem tudom megoldani, akkor mi lesz? Elvileg az integrált kártyáknak sincs ventillátoros hűtésük, nem?

2012. febr. 2. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!