Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangtalan, vagy majdnem...

Hangtalan, vagy majdnem hangtalan videokártya?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég lame vagyok a témában, a lényeg, hogy egy 2005-ös gépem van, és eléggé hangos a videokártyám (Radeon X800GTO - mindig is ilyen hangos volt). Szeretném ezt lecserélni egy hangtalan, vagy majdnem hangtalan kártyára, mert olyan munkához kell, amihez nem jó, ha zümmőg a dolog a fülembe órákon át. Szeretném azért azt is, hogy fusson rajta egy-két játék, pl a CoD Black Ops, meg amikhez ez a pixel shader kell. Miket javasoltok, milyen árkategóriákban, illetve azt is szeretném kérni, hogy írjátok le, ha valamit kifejezetten nem javasoltok. Ne kérdezzétek, hogy mennyit szánok rá, mert per pillanat anyagilag így is úgy is szarul állok, de muszáj megvennem -> több/jobb munka -> több pénz.



Előre is nagyon köszönöm!


2012. jan. 26. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sapphire HD6670 Ultimate. Passzív hűtés.


[link]

2012. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Milyen géped van? Proci, alaplap és táp?

Én a Sapphire Vapor-X hűtőt ajánlom, ha nagyon halk kell. HD5750 Vapor-X-em van, még nem hallottam a hangját, csak ha Driverben felhúzom 100%-ra a hűtést. Egy 6750 már szépen visz minden játékot, ha nem is maxon.

2012. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az X800GTO szerintem AGP-s...
2012. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van PCI-E-s is.
2012. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja igen. Nekem Asus X800 PRO-m volt régen (asszem ugyanaz, mint a GTO) és halk volt. Ha AGP-s akkor egy ilyet hajts fel használtan. Vagy X800XT-t. Vagy a Sapphire X1950 pro sem rossz. Ilyenem is volt és ez is halk. Használtan ezeket fillérekért be lehet szerezni.
2012. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mit jelent, hogy AGP-s? A gépem pontos paramétereit nem tudom, táp Chieftec, a proci Amd Athlon 3.2+ ghz, az alaplap fogalmam sincs, talán Asus? Ha otthon leszek, meg tudom nézni.

2012. jan. 27. 08:00
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja, a Videokari pedig Sapphire Radeon X800GTO. Gondolom számít valamit, hogy ki gyártotta.
2012. jan. 27. 08:01
 8/13 A kérdező kommentje:
Nos ahogy nézegettem a netet, szerintem pci-e csatolós a jelenlegi kártyám. De azért megnézem otthon.
2012. jan. 27. 08:08
 9/13 A kérdező kommentje:
A passzívra azt írták indexen, hogy gáz, mert az órajel gyárilag 10-20%-kal kevesebbre van húzva, és hogy a ház aktív szellőztetését meg kell oldani (magyarul csesszek mellé egy másik ventillátort...?)
2012. jan. 29. 19:08
 10/13 anonim ***** válasza:
sapphire x1950 pro-t nézegesd. Ez halk és nagyon olcsó használtan
2012. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!