Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen notebookot vegyek? (lent

Milyen notebookot vegyek? (lent

Figyelt kérdés
Nálam csak a packard bell jöhet szóba. Olyat szeretnék mint pl az easynote tk81 amd procis változata de nem teljesen gamer pc hanem mondjuk zenealkotás is (zulu) de legyen jó az aksis üzemidő de a proci is és ne intel proci legyen.....
2012. jan. 21. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Már bocs de a segged ne törölje ki? A "nem teljesen gamer pc"-ből azt veszem ki hogy játékra (is) kéne. Na most ha a környezet nem kívánja, hogy személyi számítógépedet hordozni tudd, akkor inkább vegyél egy asztali számítógépet mintsem egy notebookot.
2012. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez van én nekem nagyon jól bírja az aksija meg nagyon jól viszi a játékokat is ezt ajánlom!

2012. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már bocs de ha a processzor 2 magos is ami játékokhoz nem túl sok, akkor is gyenge az órajel. Az integrált videókártya meg nem hinném hogy nagyon jól fogja vinni a játékokat.
2012. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minimum 1 gigás vidikártya kellene de ez már közelít a cèlhoz habár a proci az nem túl nagy eresztés...
2012. jan. 21. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint már írtam, ha nem kell hordoznod akkor vegyél inkább számítógépet. Árban és teljesítményben jobban megéri. Csak azért mondom, mert ha nem kell hordoznod akkor szükséget se nagyon van rá és így ugye magaddal baszol ki, mert a laptopot nem játékra találták ki. Erős processzor és jó aksis üzemmód meg nem nagyon létezik.
2012. jan. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!