Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a konfigról?

Mi a véleményetek a konfigról?

Figyelt kérdés

Gigabyte HD6870 OC

Intel i3-2300

ASUS P8P67

KINGMAX 8GB 1600MHz KIT

HKC 565W

1TB vinyó (ennek a választásában is kérek segítséget, tudom, hogy drága, de minél olcsóbbat ha lehet:))

Ez mennyiből jönne ki?


2012. jan. 20. 22:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Whatthefuck000


Nem akarok veszekedni, de komolyan annyi marhaságot össze tudsz hordani..

1, Az MSI miért lenne rossz? Az egyik legjobb márka, nem tudom mire alapozod az állításodat.

2, Tápból corsair a legjobb? Igen, jó márka, de drágák, és olcsóbban kapsz FSP tápot vagy Chieftec-et, és azok is nagyon jó, megbízható minőségi tápok.

3, Én is láttam, hogy sz@roztad az AMD(ahova ATI-t írtál, ami már nincs, ebből látszik mennyire értesz hozzá), de mire fel? Azért mert is ilyen elvakult nVidia fan vagy, csak éppenséggel, azonos áron legtöbb esetben az AMD veri az nVidiát vga-ba, és kevesebbet fogyaszt az AMD.

2012. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
82%

Whatthefuck000


Tőled még egy értelmes hozzászólást nem olvastam, de mindenhová beírod a baromságaidat, aminek a 90%-a úgy hülyeség ahogy van. Ha ilyen sötét vagy a témában, legalább hallgatnál...

2012. jan. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
11%
Na akkor lehet szétboncolni a radeon kártyákat és nini a GPU-n ati felirat van vagy logo...Csak nem valami maradék???Az MSI lapok megbizhatatlanok,olcsó buhera cucc.A Gigabyteok nagyon feljöttek az asus és a hasonlók mellé és nem is méregdrágák.Szerver üzemeltetéssel és karbantartással foglalkozom amugy...Szóóval látom tapasztalom a dolgokat.Jo cuccot akar a kérdező akkor valszeg nem sokat kapcsolja ki a gépét ahogy pedig az általam irt 2 táp tökéletes mert nagyon stabil a felsztartása.Bővitésre gondolt a lap szempontjából.az SLI lapba 2 videokari és 3szor 2 ram foglalat van.ezt tudja bőviteni...Szal egyéb problem?
2012. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Whatthefuck000 nem kell erőlködnöd anélkül is tudjuk hogy nem értesz hozzá.

Am elárulom hogy a giga rohadt messze van már az ASUS-tól szóval ébredj fel. Az MSI meg megbízhatatlan buhera cucc? Úgy kell ásd el magam jobban. Na szóval ha akarod szégyenítsd magam engem hidegen hagy, de legalább baromságot ne beszélj.

2012. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a másik kérdésnél szívesen meghallgatnám mi a gond az AMD VGA-kal...
2012. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"Szerver üzemeltetéssel és karbantartással foglalkozom amugy"


Úr Isten, ilyen embereket vesznek fel ilyen munkára?

Neked közöd nincs a dolgokhoz, a Giga feljött az Asus szintjére? Ez olyan mint valami 3 éves információ, kb akkor volt jó a Giga...

2012. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Whatthefuck000


GIGA feljött az ASUS szintjére?

Elárulom a Giga most szarabb az MSI-nél...

ATI van ráírva az AMD VGA-ra?

Igen, a 2-3 éves VGA-kon... Képet kérek egy HD6950-ről és az ATI feliratról!! -.-"

Nem kell erőlködni, ami nem megy azt hagyd a fenébe...

2012. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Amúgy utoljára a HD5000 GPU-kon olvashattál ATi feliratot, mert a HD6000-től már ezt látod:

[link]

De mit számít mit írnak rá? Köztudott hogy az AMD rég megvette az ATi-t, már hivatalosan is AMD Radeon a neve, és a logót is lecserélték.

2012. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Igen az ATI elég rég csak márka névként létezett, de már egy-két éve(most meg nem mondom fejből mennyi) már úgy is kukázták.
2012. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Whattafuck:


Ne röhögtesd ki magad légyszíves:D Nem veszed észre, hogy magadat járatod le a hülyeségeiddel? Mondj valami bizonyítékot vagy okot amiért az AMD vagy az MSI rossz. Nem tudsz, csak dobálózol a hülyeségekkel. Nem veszed észre, hogy önfejű vagy, és rajtad kívül mindenki megmondja, hogy marhaságokat mondasz? Szerintem "vesztettél", viseld el.

2012. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!