Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a konfigról?

Mi a véleményetek a konfigról?

Figyelt kérdés

Gigabyte HD6870 OC

Intel i3-2300

ASUS P8P67

KINGMAX 8GB 1600MHz KIT

HKC 565W

1TB vinyó (ennek a választásában is kérek segítséget, tudom, hogy drága, de minél olcsóbbat ha lehet:))

Ez mennyiből jönne ki?


2012. jan. 20. 22:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%

nemtom mennyiből jön ki...a gépösszerakóban nem találtam ilyen alaplapot...

az i3 biztos kihajtaná a 6870-est de a későbbi bővítés miatt lehet hogy megérné egy nagyobbat venni...vagy nagyon idegenkedsz az amd procijaitól?ilyen árban már bőven kapsz 6 magosat is...

a vinyók most fokozatosan drágulni fognak....névtelen jóslatok szerint 2 hét alatt is másfélszeresére emelkedhet a vinyók ára, mivel a samsung kiszáll a wd-t pedig elöntötte az árvíz...

a hkc tápokat leginkább ugy minősítik hogy azok "nem tápok"

2012. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Panda Péter ***** válasza:
31%

"nemtom mennyiből jön ki...a gépösszerakóban nem találtam ilyen alaplapot...

az i3 biztos kihajtaná a 6870-est de a későbbi bővítés miatt lehet hogy megérné egy nagyobbat venni...vagy nagyon idegenkedsz az amd procijaitól?ilyen árban már bőven kapsz 6 magosat is...

a vinyók most fokozatosan drágulni fognak....névtelen jóslatok szerint 2 hét alatt is másfélszeresére emelkedhet a vinyók ára, mivel a samsung kiszáll a wd-t pedig elöntötte az árvíz..."


elég sok téves, vagy félinformáció volt ebben a válaszban...

2012. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
23%
Figyelj GC a kérdéseidre szívesen válaszolok, de tényleg sok marhaságot írtál.
2012. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
ez igaz. 6 magosat nem tudom, hogy vennék ennyiből, ha neked sikerül, szerezz be nekem is :) intelre rábeszéltek.
2012. jan. 20. 22:57
 15/31 anonim ***** válasza:

GeneralCube


Az nem i3 lenne hanem i5, csak elírta. (Amúgy játékra én is inkább AMD-t ajánlok, de nem 6 magosat, hanem pl a 960T-t)

A vinyó drágulást meg nem tudom honnan vetted, meg hogy a WD-t elönt9tte az árvíz, ez több hónapos hír, már rég túl vagyunk rajta, már lassan megint kezd helyreállni a gyártás.

A Samsung merevlemez üzletágát pedig a Seagate megvette, azért "száll ki".

2012. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Hart igazad van, van pár szar alkatrész ebben, de valaki AMD, valaki intel... Szerintem tökmind1, nem ezen múlik a gép működése. Viszont ne érts félre, a segítséget, személyes tapasztalatot továbbra is szívesen fogadom.
2012. jan. 20. 23:01
 17/31 anonim ***** válasza:

bakker...akkor a procinál valamit elrontottam..bocsesz de nálunk új hír ez az árvíz..


de...a hkc nem táp!! :)

2012. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

"bocsesz de nálunk új hír ez az árvíz.."


O.o Már majdnem 4 hónapos hír... xD

2012. jan. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
15%
ha durca lapot akarsz akkor vegyél sli-set!de azt 50 alatt nem kapsz.Msi VGAt nehogy vegyél mert ráb@szol...Vagyis semmiből ne vegyél MSIt.tápból a legjobbak a Coolermaster és a Corsair tápok.Rambol feles az 1600as mert nem veszel észre különbséget.Winyobol egyértelmű hogy WD de ne green powereset...azt max csak akkor ha nem arra tervezed az oprendszert.Proci tökéletes.Az árakat te is meg tudod nézni árukereső.hu vagy árgép....
2012. jan. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
53%

Whatthefuck000

Miért is vegyen SLI-set? Mond már el.

MSI miért is rossz?

Tényleg a coller master és a corsair tápok a legjobbak? Ebbe is bele tudnék kötni.

Bocsi hogy kissé kötekvő vagyok, de a másik kérdésnél alaptalanul szaroztad a az AMD VGA-kat és itt is a válaszod felében volt kivetni való.

2012. jan. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!