Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop melegedési probléma....

Theonlyone kérdése:

Laptop melegedési probléma. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy Acer Aspire 5000-es laptopról van szó ami valamiért túlmelegszik, ez apám gépe én általában úgy szoktam használni a gépet hogy leveszem az aksiját és akkor nem forrósodik annyira játék közben, ezt javasoltam neki is mert már régóta melegedési problémájja van annak a laptopnak. Valamiért nagyon magas a processzór hőmérséklete (bekapcsolás után 76-82celsiusfok körűl de ha pl youtube megy akkor már majdnem 90fok fele jár) elvittük szervízbe ott azt mondták hogy újj processzór hűtés kell bele. Nemrég rá lett csatolva az akkumlátórja és érdekessen csak 49-50fok körűl megy a hűtés... :S

És ezt nagyonnemértem hogy mivel lehet a probléma???

Túl nagy áramot kapna akksi nélkül?... ez alapvetőlegessen nem lenne probléma viszont tudom hogy nagyon nem tesz jót az akksinak ha állandóan csak töltésen van... (amúgy is csak max 5-8 percet ha bír)

Valahogy meg kéne előznöm a hibát és ha szükséges akkor alkatrészt cserélni.

Ha esetleg valakinek van ötlete és tudna segíteni azt megköszönném!


2012. jan. 19. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha neked azt mondták hogy új hűtő kell bele lehet hogy igazat mondtak

Mindenesetre a helyedben meggnéz(et)ném a hűtőt hogy szellőzik-e rendesen nincs e tele porral

Esetleg kell e szlikonozni a procit és legutolsósorban a tápot hogy nem-e annak van baja

egy kis kreativitással és odafigyeléssel mindezt te is megtudod csinálni

2012. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!