Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok szlovákiai hardver...

Ajánlanátok szlovákiai hardver nagykereskedéseket, ahol online lehet rendelni és kiszállítanak Budapestre?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 10:44
 1/9 lindmayer ***** válasza:
0%

miért akarsz szlovák nagykertől venni?

a garanciális problémás terméket a cég telephelyére kell vinni, vagy az adott márka szlovákiai partneréhez

2012. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Budapestre:D

nem nagyon értem én se mire jó ez.

nincs olyan hogy kizárolagosan szlovákia hardver szerintem

szóval it is tudsz veni

ha meg kint olcsób honan tudod? ha nagykert se találtál?

2012. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 vagyokakilehetek ***** válasza:
0%

jajj mert hallottad a hírekben azt hogy szlovákok átjárnak ide vásárolni mert itt olcsóbban megveszik mint odahaza.

ezáltal ha egy szlováktól rendelsz azt hiszed olcsóbb lesz majd amit kapsz mintha idehaza vennéd meg???

:D

igen én is elhiszem hogy van mikulás :)


nincs értelme annak amit akarsz a fentebb írt garanciális problémák miatt főleg.

2012. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát én segitséget kértem, ehelyett kioktatásban részesültem. Konkrétan 34 db. 2 TB winyora lenne szükségem, és ilyen tételnél nem mindegy, hogy 19% áfa és a jogvádö matrica nincs rajta. De azért köszi, hogy hülyének néztetek.
2012. jan. 20. 18:46
 5/9 lindmayer ***** válasza:

oké, ezt kérdeztem. mármint miért szeretnél onnan rendelni

1. csak a külső vinyókra van ez a jogvédő matrica, amit egyébként ki lehetne játszani úgy hogy belsőt veszel+ hozzá usb-s dobozt

2 ha lenne is olyan, akkor a 8% áfakülönbséget elviszi a szállítási költség, vagy legalább is a nagyját; és ha valamelyik hibás akkor oda ki kell elpostázni, aminek ugyancsak magas a költsége

2012. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért én szívesen körülnéznék a kinti árlistákban. Ekkora tételnél a szállítási díj elenyésző lehet.
2012. jan. 21. 14:17
 7/9 vagyokakilehetek ***** válasza:

csak hogy ne érezd hogy hülyének nézünk..(miből gondolod hogy annak néztünk?)


[link]


[link]


[link]


nekik nem biztos van de hátha.

[link]

2012. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. jan. 23. 20:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is körül szoktam nézni, a kinti árlistákban és a beszerzett cuccaim több mint a fele kintről származik, és nagyon sokat lehet rajta spórolni, mert ha minőséget tudsz venni ugyanannyi pénzért kint, mint idehaza egy silányabbat a horribilis adó miatt, akkor már megérte.
2012. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!